Moje Finanse

Strona główna Android Dom Budżet domowy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Moje Finanse służy do zarządzania miesięcznym budżetem.

Korzystając z programu, zyskujemy narzędzie do bieżącego nadzorowania stanu naszych finansów. Możemy dodawać kwoty, które wpływają na nasze konto (np. pensję lub stałe zlecenia) oraz wydatki, które ponosimy. W aplikacji można ustawić sztywne wydatki, jak czynsz lub ratę kredytu do spłacenia, wraz z datą. To sprawia, że program analizuje nasze finanse automatycznie i regularnie.

Wszystkie wydatki oraz wpływy możemy dzielić na kategorie takie, jak czynsz, jedzenie, opłaty związane z kredytami lub też koszty utrzymania samochodu. Wygodna jest możliwość dodawania zleceń stałych, co pozwala aplikacji automatycznie dodawać kwoty w terminie, gdy pojawią się na naszym rachunku bankowym. W programie Moje Finanse możemy na bieżąco śledzić, na co wydajemy pieniądze, a wydatki oraz wpływy są zobrazowane w formie wykresów. Ta opcja pokazuje też, na co wydajemy najwięcej, co pozwala np. szukać miejsca na oszczędności.

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Można je usunąć, ponosząc jednorazową opłatę wynoszącą 4,99 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Budżet pod kontrolą. Aplikacje, z którymi opanujesz wydatki i oszczędzisz pieniądze

50
03.02.2016  •  Łukasz Maślanka

Jak zrobić zakupy i nie zwariować? Sklepowe półki uginają się od towarów, producenci kuszą promocjami i tylko czekają, aż wyciągniemy pieniądze z portfela. Do tego trudno zapamiętać, co dokładnie potrzebujemy kupić i ile wydaliśmy w sklepie lub w hipermarkecie. Nie musimy jednak poddać temu szaleństwu. Dobre oprogramowanie pomoże przygotować się do zakupów i inteligentnie zarządzać swoimi finansami. Szybko się okaże, że jesteśmy w stanie zaoszczędzić znacznie więcej, niż myśleliśmy. Z czym na zakupy? Aby podczas zakupów nie wydać więcej, niż planujemy (a często także, niż możemy i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych