Moje Finanse Moje Finanse

Strona główna Android Dom Budżet domowy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Moje Finanse służy do zarządzania miesięcznym budżetem.

Korzystając z programu, zyskujemy narzędzie do bieżącego nadzorowania stanu naszych finansów. Możemy dodawać kwoty, które wpływają na nasze konto (np. pensję lub stałe zlecenia) oraz wydatki, które ponosimy. W aplikacji można ustawić sztywne wydatki, jak czynsz lub ratę kredytu do spłacenia, wraz z datą. To sprawia, że program analizuje nasze finanse automatycznie i regularnie.

Wszystkie wydatki oraz wpływy możemy dzielić na kategorie takie, jak czynsz, jedzenie, opłaty związane z kredytami lub też koszty utrzymania samochodu. Wygodna jest możliwość dodawania zleceń stałych, co pozwala aplikacji automatycznie dodawać kwoty w terminie, gdy pojawią się na naszym rachunku bankowym. W programie Moje Finanse możemy na bieżąco śledzić, na co wydajemy pieniądze, a wydatki oraz wpływy są zobrazowane w formie wykresów. Ta opcja pokazuje też, na co wydajemy najwięcej, co pozwala np. szukać miejsca na oszczędności.

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Można je usunąć, ponosząc jednorazową opłatę wynoszącą 4,99 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!