Moje Trasy

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Monitorowanie aktywności
Pobierz program
lub zeskanuj:

Moje Trasy (My Tracks) jest aplikacją, dzięki której zarejestrujemy naszą aktywność fizyczną.

Aplikacja zaraz po starcie jest gotowa do rejestrowania trasy - wystarczy włączyć i możemy spokojnie o niej zapomnieć. Jeżeli jednak robimy odpoczynek i nie chcemy, aby wpływało to negatywnie na nasz wynik lub fałszowało wyniki, możemy wybrać pauzę w celu wstrzymania rejestrowania. W czasie rzeczywistym możemy również sprawdzić naszą aktualną prędkość, średnią prędkość czy przebyty dystans. Dane te są dostępne w formie tekstowej jak i wykresu.

Aplikacja posiada także znaczniki, dzięki którym oznaczymy ciekawe miejsca i będziemy mogli do nich wrócić później.

Do działania aplikacji nie jest wymagany Internet - jeżeli w danym momencie nie mamy dostępu do Internetu, nie musimy się tym przejmować - aplikacja będzie dalej rysować naszą trasę, na ekranie jedynie nie będziemy widzieć mapy. Po ponownym podłączeniu do Internetu będziemy mogli sprawdzić jej przebieg. Jeżeli jednak mamy w trakcie rejestrowania dostęp do Sieci, to na bieżąco będziemy mogli sprawdzić na mapie gdzie się znajdujemy.

Przy kończeniu naszej aktywności fizycznej i zapisywaniu informacji podajemy dodatkowe dane naszej aktywności czyli nazwę, typ aktywności - możemy wybrać jeden ze zdefiniowanych, np. bieganie, lub wpisać własny. Dane, które zebraliśmy, możemy przesłać na dysk Google, do usługi map Google, gdzie możemy np. skorygować trasę, jeżeli GPS źle wskazywał drogę, lub zapisać w pamięci telefonu/na karcie SD.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Moje Trasy już nie dla nas. Google kończy z udaną aplikacją dla sportowców

46
30.01.2016  •  Łukasz Maślanka

Jeśli korzystacie z aplikacji Moje Trasy, lepiej poszukajcie alternatywy. Google zamknie ją 30 kwietnia br., a już teraz program zniknął z wyszukiwarki sklepu Google Play. Moje Trasy to program służący głównie sportowcom, np. miłośnikom biegania, jazdy na rowerze lub wędrówek po górach. Aplikacja, bazując na danych z nadajnika GPS, śledziła tempo biegu lub jazdy, wysokość, przebiegnięty dystans i podobne dane. Informacje eksportowała zaś m.in. do Dysku Google (gdzie tworzyła odrębny folder z plikami KML) i Map Google, można było też odbyć wirtualną wycieczkę w Google Earth. Program jest…

Google Fit i Moje Trasy: duet na początek zabawy ze sportem

15
11.05.2015  •  Łukasz Tkacz

Wśród ogromnej ilości aplikacji mobilnych do monitorowania naszej aktywności fizycznej znajdziemy wiele rozbudowanych narzędzi. A co w sytuacji, gdy tak naprawdę nie potrzebujemy programu, który zlicza dosłownie wszystko, a jedynie prostej, niewielkiej i szybkiej aplikacji? W tym przypadku możemy wykorzystać to, co oferuje Google, czyli Fit, a także Moje Trasy. Pierwsza z aplikacji, Google Fit, jest młodsza, bo zadebiutowała dopiero jesienią ubiegłego roku. Korporacja postanowiła najwyraźniej, że czas najwyższy pokazać jakiś autorski program do monitorowania treningów. Producent nie stworzył…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #11 31.05.2016 10:52

Zajrzyj sobie na stronę http://www.traseo.pl/. Bardzo fajny serwis i aplikacja z darmowymi podkładami (mapy Google i Open Street Map), na które można nagrywać własne trasy. Można także przeglądać trasy wgrane przez innych. Aplikacja działa w systemach iOS oraz Android.

  #10 01.03.2016 20:34

Szkoda bardzo polubiłem apkę i trochę z nią zlaziłem!

  #9 18.02.2016 11:18

Ciekawa aplikacja. Szkoda że jest wycofywana. Na szczęście znalazłem coś bardzo podobnego i praktycznego. Aplikacja ikol X http://ikol.pl/lokalizacja-telefonu/ Dzięki niej można zapisywać przebyte trasy, sprawdzać, gdzie się było w danym dniu miesiąca, a nawet lokalizować telefony innych osób. Bardzo ciekawa apka :)

  #8 28.01.2016 23:44

Google wycofuje program Od 30.04.2016

Axles   19 #7 27.11.2015 19:49

@Jurek_w (niezalogowany): Ja używam obecnie GPsies, sprawdź.

  #6 26.11.2015 16:53

@Axles: Czy ktoś wie o innych aplikacjach podobnych ?

  #5 26.10.2015 18:49

Jak się robi znaczniki?

  #4 16.08.2015 09:38

czy mozna trasę wysłac na serwicy społecznosciowe?

  #3 11.04.2015 09:43

Jirka

  #2 27.02.2014 13:28

W porównaniu do Endomondo to ten program jest lekki i przyjemny. I nie zrywa połączenia jak Endomondo.

Axles   19 #1 10.10.2013 19:16

Kiedyś ten program był lekki, przydatny dziś Google zrobiło z nim to samo co z mapami i mam wrażenie, że ludzie coraz rzadziej z nich korzystają.

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych