reklama

Motoracing na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Motoracing - ekscytujące wyścigi motocrossowe cechujące się bardzo dobrą oprawą graficzną oraz wysokim poziomem grywalności.

Gra podzielona jest na 3 etapy, z których każdy przedstawia odrębną porę roku. Najłatwiej jest latem, ale żeby jeździć zimą trzeba trochę potrenować. Przechodząc z etapu na etap i zaliczając kolejne trasy, zmienia się elastycznie stopień trudności wyścigów, w których bierzemy udział. Przybywa nam konkurentów, którzy oprócz tego, że zaczynają jeździć coraz szybciej, to w dodatku zaczynają robić to z głową. Gra jest bardzo dynamiczna i bogata w szereg efektów graficznych oraz dźwiękowych dzięki czemu jest w stanie zapewnić dobrą zabawę nie jednemu fanowi gatunku gier wyścigowych.

Grę Motoracing można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Wyścigi.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy zapoznać się z recenzją najnowszego Splinter Cella, czyli Conviction, a także produkcji na bazie serialu Skazany na Śmierć - Prison Break: The Conspiracy. Zapowiadamy również Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier i dzielimy się wrażeniami z ogrywania japońskiej wersji Yakuzy 4.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama