Mp3tag Mp3tag 2.91

Strona główna Windows Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Mp3tag to rozbudowany, bezpłatny program służący przede wszystkim do edycji tzw. tagów tj. zaszytych w plikach meta-danych (w formacie ID3, Vorbis Comments i APE) zawierających informacje o utworach muzycznych.

Umożliwia m.in. automatyczne tworzenie playlist, seryjne usuwanie części informacji w wielu plikach jednocześnie, zmianę nazw plików na podstawie tagów, uzupełnianie tagów na podstawie nazwy pliku i jego lokalizacji, eksport informacji zawartych w tagach do plików HTML, RTF, CSV lub XML, import informacji o plikach z lokalnej lub internetowej bazy freedb zawierających informacje o plikach muzycznych i wiele innych.

Mp3tag obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty plików audio.

Obsługiwane formaty plików audio

- Advanced Audio Coding (aac)
- Free Lossless Audio Codec (flac)
- Monkey's Audio (ape)
- Mpeg Layer 3 (mp3)
- MPEG-4 (mp4 / m4a)
- Musepack (mpc)
- Ogg Vorbis (ogg)
- OptimFROG (ofr)
- OptimFROG DualStream (ofs)
- Speex (spx)
- True Audio (tta)
- Windows Media Audio (wma)
- WavPack (wv)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

lekki i szybki, zajmuje mało pamieć, wygodny i prosty interfejs
długi czas oczekiwania na wczytywanie dużych katalogów
ocena użytkownika

Świetny program do edycji tagów, umożliwia seryjną edycje wielu plików jednocześnie. Program jest prosty w obsłudze i szybki w działaniu, posiada intuicyjny interfejs, oferuje możliwość zmiany nazw plików na podstawie tagów. Ponadto każdą omyłkową zmianę możemy cofnąć. Jedyny minus to długi czas oczekiwania przy wczytywaniu duży katalogów (pow. 1000 utworów).

03.01.2015 13:42 | Recenzja do wersji 2.66