Jak zrobić, żeby YouTube działało w tle bez reklam?

Zapewne wielu z Was zadawało sobie pytanie, jak zrobić, żeby YouTube działało w tle? Najprostszym rozwiązaniem jest alternatywna apka do YouTube o nazwie NewPipe. Jest to apka o otwartym kodzie źródłowym, znajduje się w sklepie Fdroid i jest cały czas rozwijana — czego najlepszym przykładem jest dodanie ostatnio opcji, dzięki której można słuchać muzyki również na platformie SoundCloud. Inną ciekawą funkcją, jaką posiada NewPipe — jest odtwarzanie samej muzyki w tle — bez odtwarzania obrazu co daję oszczędność baterii w smartfonie.

Dlaczego polecam Oneplus, to co go wyróżnia

Zawsze miałem i nadal mam wielką sympatię do marki Oneplus. Moim zdaniem ta marka skupia się bardziej na zaawansowanych użytkownikach androida, daje nam niemal czystego androida po drobnych, przydatnych modyfikacjach, również wydajnościowych. Bez zbędnych bajerów, dzięki czemu jest to najszybszy telefon z androidem na rynku, według wielu nawet szybszy od iphone X (gdy zainstalujemy naprawdę wiele aplikacji) .

Następną sprawą, za którą zawsze będę wychwalał oneplusa, jest to, że odblokowanie bootloadera jest proste oraz nie powoduje utraty gwarancji.