Jak zrobić żeby Youtube działało w tle ? (brak reklam )

Jak zrobić, żeby Youtube działało w tle ? Najprostszym rozwiązaniem jest alternatywna apka do Youtube o nazwie Newpipe. Jest to apka o otwartym kodzie źródłowym znajduje się w sklepie Fdroid jest cały czas rozwijana ostatnio np autor dodał opcję i można teraz słuchać muzyki również na Soundloud. Ciekawe funkcję jakie posiada newpipe jest np odtwarzanie samej muzyki w tle bez odtwarzania obrazu= oszczędność baterii jak i internetu. Posiada również opcję pobierania z Youtube.

Dlaczego polecam Oneplus, to co go wyróżnia

Zawsze miałem i nadal mam wielką sympatię do marki Oneplus. Moim zdaniem ta marka skupia się bardziej na zaawansowanych użytkownikach androida, daje nam niemal czystego androida po drobnych, przydatnych modyfikacjach, również wydajnościowych. Bez zbędnych bajerów, dzięki czemu jest to najszybszy telefon z androidem na rynku, według wielu nawet szybszy od iphone X (gdy zainstalujemy naprawdę wiele aplikacji) .

Następną sprawą, za którą zawsze będę wychwalał oneplusa, jest to, że odblokowanie bootloadera jest proste oraz nie powoduje utraty gwarancji.