Need for Speed No Limits Need for Speed No Limits 5.1.2

Strona główna Android Gry Wyścigi
Pobierz program
lub zeskanuj:

Need for Speed No Limits to kolejna, mobilna odsłona popularnej serii wyścigów. Poprzednie udowodniły, że na smartfony i tablety można stworzyć grywalne, a zarazem widowiskowe wyścigi.

Jedną z największych zalet serii Need for Speed jest licencja na pojazdy znanych marek. W grze znajdziemy takie samochody jak Subaru BRZ, BMW M4, McLaren 650s czy też Porsche 91. Wszystkie je możemy ulepszać oraz personalizować. Tradycyjnie w zasady sterowania oraz wątek fabularny wprowadzić nas rozbudowany samouczek. Dopiero po jego zaliczeniu przechodzimy do menu głównego.

Interfejs jak i konstrukcja menu nie odbiega od tego co znamy z poprzednich części czy też wielu innych gier wyścigowych. Główny wątek fabularny śledzimy z poziomu mapy miasta, gdzie wybieramy poszczególne misje. Tam też znajdziemy eventy specjalne. Kolejna zakładka to garaż, w którym możemy ulepszać i podziwiać odblokowane samochody.

Nie zabrakło także mikropłatności i choć w początkowych fazach gry nie są męczące, to później znacząco ograniczają zabawę. Jeżeli nie chcemy płacić musimy liczyć się z mozolnym i długotrwałym zbieraniem środków, a także cierpliwym czekaniem na regenerację paliwa, bez której nie będziemy mogli startować w wyścigach.

Tym co rozczarowuje najbardziej jest oprawa graficzna. Miejscami prezentuje się gorzej niż w wydanej kilka lat temu Need for Speed Most Wanted. Rozczarowanie jest tym większe, że filmy jak i grafiki promujące grę prezentowały bardzo wysoki poziom detali. Na szczęście nie zawiodła oprawa audio oraz muzyka.

Najnowsza odsłona Need for Speed potrafi rozczarować. Nie jest to gra zła, ale poprzednie części podniosły poprzeczkę bardzo wysoko. No Limits nie wnosi do serii nic nowego, nie zaskakuje, ani nie zachwyca.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Grafika, optymalizacja, tuning, aktualizacje
Sporo cheaterów
ocena użytkownika
08.12.2017 23:06

Darmowa gra, w której żeby coś osiągnąć wcale nie trzeba wkładu finansowego, choć jest mały nacisk producenta, aby coś na tą grę wydać. Fajna zręcznościówka, co prawda zero realizmu jazdy, zwykły arcade, aczkolwiek można się i tym zadowolić. Co kilka dni nowe aktualizacje, nowe eventy i raczej nie można powiedzieć, że gra stoi w miejscu. Grafika jest super jak na grę na telefon, wygląda o wiele lepiej niż na screenach załączonych przez TomisH'a w 2015 roku - od tamtego czasu sporo się zmieniło.