r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nie będzie darmowych pendrive'ów

Strona główna Aktualności

W marcu b.r. Mic.rosoft ogłosił, że osoby chcące zapoznać się z tematem licencjonowania będą mogły otrzymać odpowiednie informacje na darmowym pendrivie. Choć minęło sporo czasu, praktycznie nikt takiego pendrive'a nie otrzymał.

Chętni mogli się zgłaszać na specjalnej stronie w celu otrzymania pendrive'a z informacjami na temat Windows Desktop Licensing. Od początku było zaznaczone, że oferta kierowana jest tylko do mieszkańców USA. Dziś okazuje się, że nawet oni nie mają na co liczyć. Microsoft nie przewidział, że darmowy sprzęt może się spotkać z ogromnym zainteresowaniem internautów. Zapasy zostały bardzo szybko wyczerpane i teraz korporacja zachęca do ściągania materiałów ze strony internetowej. Ponadto okazało się, że pojemność pendrive'ów była bardzo mała i wynosiła 16 MB.

Amatorom darmowych pendrive'ów z Microsoftu pozostaje polowanie na nie podczas większych konferencji. Bywają na nich rozdawane np. pliki konfiguracyjne do konferencyjnej sieci WiFi.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.