Nike+ Running

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja firmy Nike wpierająca biegaczy. Dzięki wbudowanym w smartfon urządzeniom takim jak GPS czy też żyroskop, pozwala mierzyć przebytą trasę, obliczać spalone kalorie oraz realizować plany treningowe.

Aby móc skorzystać z aplikacji Nike+ Running niezbędne jest posiadanie konta w serwisie Nike+. Możemy je założyć za pomocą naszych danych z Facebooka. Aplikacja skupia się na bieganiu i dopingowaniu naszej aktywności. Poza standardowym pomiarem wyników, możliwości ich zapisani i udostępniania dla znajomych oferuje kilka drobnych dodatków motywujących.

Jednym z nich są wiwaty od naszych znajomych, za każdym razem gdy ktoś skomentuje, bądź też da lajka dla naszej obecnej aktywności. Tego typu smaczków jest więcej. Dopingująco działa także muzyka oraz komentarze od innych sportowców. Aspekt społecznościowy odgrywa ważną rolę w Nike+ Running.

Dodatkową pomocą są też programy treningowe ukryte pod opcją Coach. Dzięki zróżnicowanym poziomom trudności pozwolą wkroczyć w świat biegania, bądź też przełamać kolejne bariery. A to wszystko dostępne za darmo. Do Nike+ Running mam dwie uwagi. Po pierwsze aplikacja potrafi zawodzić w aspekcie stabilności, po drugie jej wykonanie jest kopią aplikacji na iOS, nawet w opisie samego programu możemy tego doświadczyć.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje mobilne, które pomogą przygotować się do zimowych sportów

19
06.12.2015  •  lukasz_em

Kalendarzowa zima za pasem, w górach spadł już pierwszy śnieg, a to oznacza, że wkrótce na całego będzie można oddać się sportom zimowym. Dlatego przygotowaliśmy poradnik, który pozwoli Wam przygotować się wszechstronnie do zimowego uprawiana sportu dzięki aplikacjom mobilnym i nowym technologiom. Zaczniemy od najlepszych w naszej ocenie aplikacji mobilnych, które służą do mierzenia naszych wyników sportowych. Wszystko po to, aby przed np. zimowymi szaleństwami na narciarciarskich stokach lub na snowboardzie popracować nieco nad formą. Porządna zima nie trwa długo, dlatego dobrze wzmocnić…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy