r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nova Launcher

Strona główna Android Personalizacja Launchery

Nova Launcher to udostępniony za darmo program uruchamiający (launcher) dla platformy Android. Nova cechuje się przede wszystkim bardzo dużą szybkością działania, oraz niewielkim użyciem pamięci operacyjnej. Oprócz podstawowych zadań, czyli wyświetlaniem pulpitu, zarządzanie dostępnymi tapetami, ich przycinanie, oraz wyświetlanie listy aplikacji i widgetów, aplikacja pozwala na znacznie większą personalizację urządzenia.

Galeria programu

Zaawansowany launcher pozwala przede wszystkim na zarządzanie pulpitami, dockiem i listą aplikacji – ustalanie ich ilości, marginesów, siatki aplikacji. Nie zabrakło w nim również możliwości tworzenia nowych zakładek, oraz folderów na liście aplikacji, a także ukrywania wybranych aplikacji z listy. Użytkownik może również personalizować działanie za pomocą opcji włączania/wyłączania efektów, zmiany ich rodzajów, szybkości animacji. Aplikacja daje do dyspozycji obsługęgestów na ekranie głównym, dzięki którym możliwe jest wykonanie określonej akcji np. otwarcie wybranej aplikacji po dotyku dwoma palcami jednocześnie.

Dzięki dodatkowemu modułowi Tesla Unread, launcher Nova pozwala ponadto na wyświetlanie ilości powiadomień bezpośrednio przy ikonkach aplikacji np. liczbę nieprzeczytanych wiadomości na poczcie GMail. Dla osób często dokonujących zmian, zaletą będzie również możliwość wykonywania i przywracania kopii zapasowej programu uruchamiającego i zawartości pulpitów. Część z opcji (np. gesty) zarezerwowana jest dla rozszerzonej wersji płatnej.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nova Launcher: wersja beta zintegrowana z panelem Google Now

7
OPROGRAMOWANIE 22.06.2017 | Oskar Ziomek (o.zio)

Najpopularniejszy launcher dla Androida w naszej bazie, Nova Launcher, otrzymał jedną z ciekawszych aktualizacji. W wersji beta, od kilku dni korzystać można z integracji z panelem powiadomień Google Now. Kompatybilność tej funkcji została właśnie rozszerzona także dla starszych urządzeń i od teraz działa nawet na smartfonach z Androidem 5.0 Lollipop. Dzięki takiej zmianie, możliwe jest ustawienie ekranu Google Now, jak pierwszego z lewej pulpitu w urządzeniu, by mieć do niego wygodniejszy dostęp. Skorzystać można również z ustawienia, które pozwoli owy panel wysuwać po przeciągnięciu palcem…

Nova Launcher: popularny launcher z powiadomieniami z Androida O

25
OPROGRAMOWANIE 26.05.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Nova Launcher, jeden z najpopularniejszych launcherów w Google Play i najpopularniejszy launcher w naszej bazie oprogramowania otrzymał paczkę nowości, w tym funkcje zbliżone do tych z Androida O. Chodzi o powiadomienia, które będą teraz dostarczane bezpośrednio na ikonie aplikacji, w wygodnej i czytelnej formie. Na początku tego miesiąca do beta wersji Nova Launcher trafiły dynamiczne powiadomienia, wyświetlanie bezpośrednio na ikonie aplikacji. Pokazywane są w postaci małych ikonek, które oprócz informacji o nieodebranym powiadomieniu, pokazują również typ powiadomienia. Przykładowo będzie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
lordjahu   21 #6 14.12.2016 20:21

Mi napisali że przed nowym rokiem dostanę andka 7.1 na Moto X Play, ale już zaraz sprawdzę jak to wygląda przez ten program :)

  #5 18.06.2016 15:45

Wersja darmowa bardzo okrojona, to co inne launchery mają w standardzie (rozmiar ikon, ukrywanie aplikacji, powiadomienia na ikonach...) Nova udostępnia dopiero w wersji płatnej, aktualnie w cenie 24 zł. Delikatna przesada.

MrBeckham666   19 #4 27.04.2016 15:29

smart launcher jest ciekawy ponieważ jest lepiej zoptymalizowany niż trebuchet w CM działa naprawde dobrze przy czym minimalnie obciaża pamięć.

Szuri21   17 #3 12.07.2014 09:07

@majka420

Aby wyświetlały się powiadomienia na ikonach, po pierwsze należy mieć wersję płatną aplikacji Prime, ona odblokowuje kilka innych ciekawych funkcji. Dodatkowo należy zainstalować osobny programik TeslaUnread. Wtedy w opcjach Novy Launcher można dostosować wygląd powiadomień na ikonach.

majka420   4 #2 09.06.2014 11:24

w jaki sposób ustawić powiadomienia na ikonach?

VEN   6 #1 18.10.2013 17:20

przede wszystkim bardzo szybki lancher, i sporo możliwości konfiguracyjnych. Osobiście polecam

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.