r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nowy portal Microsoftu o platformie Windows Server 2003

Strona główna Aktualności

O autorze

W odpowiedzi na rosnące potrzeby polskiej społeczności IT, polski oddział firmy Microsoft otworzył właśnie pod adresem windows2003.pl serwis nazwany Portalem Użytkowników Platformy Windows Server 2003. Jego celem jest zapewnienie kompletnej i zawsze aktualnej informacji o najnowszych technologiach serwerowych firmy oraz stworzenie centrum skupiającego ludzi związanych tak zawodowo, jak i hobbystycznie z narzędziami Microsoftu. Już w dniu premiery serwis z powodzeniem posłużyć może jako przewodnik z zakresu nie tylko przełomowych technologii i światowych trendów, ale także problematyki lokalnej.

Portal został stworzony na zlecenie firmy Microsoft przez wrocławską XENIUM. Na potrzeby realizacji wykorzystano najnowsze rozwiązania Microsoftu - ASP.NET i SQL Server 2000, serwer obsługujący portal pracuje oczywiście pod kontrolą systemu Windows Server 2003 i znajduje się pod opieką XENIUM.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.