Polujemy na stary Windows Server 2003 – używasz, wiesz gdzie taki pracuje? Upoluj i wygraj nagrody!

Polujemy na stary Windows Server 2003 – używasz, wiesz gdzie taki pracuje? Upoluj i wygraj nagrody!

Polujemy na stary Windows Server 2003 – używasz, wiesz gdzie taki pracuje? Upoluj i wygraj nagrody!
Redakcja
15.04.2015 11:18, aktualizacja: 15.04.2015 19:38

Wspólnie z polskim oddziałem firmy Microsoft ogłaszamy Akcję Aktualizację i szukamy serwerów pracujących pod kontrolą starego systemu Windows Server 2003. Niedługo zakończy się wsparcie techniczne dla tego produktu i Microsoft postanowił przy tej okazji zorganizować małą niespodziankę. Zapraszamy do udziału w naszym polowaniu, nagrody czekają zarówno na polujących, jak i na upolowanych posiadaczy antycznych już serwerów ;-)

Jak wziąć udział w naszej akcji specjalnej i zostać myśliwym? Jeśli używacie serwera z systemem Windows Server 2003, np. w swojej firmie, lub wiecie kto używa takiego serwera – może na przykład Wasz pracodawca – zgłoście to, a nie pożałujecie. Zgłaszając stary serwer napiszcie przy okazji, dlaczego Waszym zdaniem to właśnie Wasz typ powinien otrzymać nagrodę w postaci nowego rackowego serwera Dell z linii PowerEdge R220 z dyskami twardymi oraz najnowszym Windows Server 2012 R2! Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy to najciekawsze. Pamiętajcie, nie spodziewamy się serwerów ze stacji kosmicznej. Liczy się przede wszystkim Wasz pomysł i inwencja, niezależnie od tego, czy to serwer w wielkim datacenter czy w biurze pod stołem.

Nowoczesny sprzęt i oprogramowanie dla upolowanego posiadacza Windows Server 2003 to jedno, ale nie zapomnieliśmy naturalnie także o Was, czyli o polujących! Jeśli w zgłoszeniu podacie swoje dane, sami również macie szansę otrzymać dodatkową niespodziankę, a czeka ich w puli równo 200 :-) Pamiętajcie, że jedna osoba może zgłosić więcej niż jeden stary serwer (pod warunkiem, że pracują w różnych lokalizacjach).

Windows Server 2003 EOS Awareness video

Dodatkowo zgłoszone w konkursie firmy otrzymają możliwość preferencyjnego zakupu systemu Windows Server 2012 R2. Rabat na licencję serwerową oraz licencje dostępowe CAL wynosi do 10% przy zakupie komercyjnej licencji Open License dla firm nieposiadających opiekuna w Microsoft. Ta promocja trwa do 15 czerwca 2015 roku i obejmuje zakup minimum 5 i maksimum 250 licencji u jednego klienta. Oferta ta skierowana jest wyłącznie do firm, ale klienci sektora publicznego i edukacyjnego jak najbardziej mogą być zgłaszani w naszym konkursie i również mają szansę na wygranie nowiutkiego serwera.

Zapraszamy do polowania, szczególy znajdziecie na specjalnej stronie. Akcja potrwa do 15 maja, ale nie zwlekajcie z polowaniem do majowego weekendu – Windows Server 2003 to rzadki gatunek i jego znalezienie może nie być wcale takie proste... ;-) Życzymy powodzenia!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (52)