OSArmor OSArmor 1.5.3.0

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

OSArmor to narzędzie do ochrony komputera przed złośliwym oprogramowaniem.

Program zajmuje się monitorowaniem i blokowaniem podejrzanych procesów na komputerze z systemem operacyjnym Windows. Pozwala to zapobiegać infekcjom wywołanym przez malware, ransomware oraz inne, niechciane pliki. Pełna lista procesów, jakie OSArmor jest w stanie unieszkodliwić, znajduje się na oficjalnej stronie producenta.

OSArmor stanowi uzupełnienie tradycyjnego oprogramowania antywirusowego, gdyż jest w stanie wykryć niebezpieczne procesy, z którymi nie poradzą sobie inne aplikacje zajmujące się bezpieczeństwem naszego peceta. Warto dodać, że OSArmor zapisuje wszystkie działania do plików tekstowych na bieżąco w jednym katalogu, do którego dostęp zyskamy jednym kliknięciem w menu programu.

Po uruchomieniu OSAarmor jest praktycznie gotowy do działania. Nie wymaga żadnej ingerencji ze strony użytkownika, dlatego też z powodzeniem znajdzie zastosowanie także u mniej doświadczonych posiadaczy komputerów. Mimo wszystko narzędzie zawiera opcje konfiguracyjne. Z listy możemy wybrać, jakie procesy mają być blokowane w trakcie działania aplikacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!