Office Small Business 2007 taniej w programach grupowych

Strona główna Aktualności

O autorze

Przypominamy o trwającej od jakiegoś czasu promocji polskiego oddziału Microsoftu skierowanej do małych i średnich firm, dzięki której możliwy jest zakup pakietu licencji na Office Small Business 2007 i Office Groove 2007 o 40% taniej, niż w tradycyjnych kanałach sprzedaży. Promocja dotyczy wyłącznie zakupu w ramach programu licencjonowania grupowego Open Value lub Open License i potrwa tylko do końca bieżącego roku.

Dodatkowo 5 listopada wystartowała specjalna promocja dla firm posiadających status partnera Microsoftu - zakup odpowiednej ilości licencji premierowany będzie nagrodami. Zamawiając od 5 do 9 sztuk firma otrzyma kupon EMPiKu, przy zamówieniu od 10 do 19 sztuk Microsoft ufunduje kurs bezpiecznej jazdy. Główna nagroda to kupon SPA, który otrzymają firmy zamawiające powyżej 20 licencji.

Podstawowa promocja jest oczywiście dostępna nie tylko dla partnerów, ale dla wszystkich klientów instytucjonalnych - zarówno nowych, dopiero zawierających umowy licencjonowania grupowego, jak i już takie umowy posiadających. Jedynym ograniczeniem jest liczba licencji - firma może zakupić w ramach promocji do 250 licencji. Dodatkowe informacje na temat programu Open można znaleźć na stronach licencjonowania Microsoftu, zaś szczegółowe warunki promocji dostępne są w części witryny skierowanej do MSP. Warto między innymi zauważyć, że promocyjna cena dotyczy tylko pierwszego okresu trwania umowy - czyli w zależności od wybranego wariantu, od 2 do 3 lat.

Jednocześnie przypominamy o innej promocji, tym razem skierowanej już do wszystkich i niewymagającej zawierania umów, o której pisaliśmy w sierpniu. Chodzi o ofertę zakupu pudełkowej wersji Office Small Business 2007 za mniej niż 600 złotych. Promocja ta jest teoretycznie ograniczona i ma potrwać do wyczerpania zapasów, ale po kilku miesiącach raczej nic nie wskazuje na jej szybkie zakończenie.

© dobreprogramy