r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Paper Artist już nie tylko dla smartfonów i tabletów Samsunga

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Miłośnicy stylizacji zdjęć, którzy mieli w swoich rękach któreś z urządzeń firmy Samsung z Androidem, z pewnością trafili na aplikację Paper Artist firmy JFDP Labs, twórców popularnego Paper Camera. Pozwala ona zamienić zdjęcia już znajdujące się w galerii lub świeżo zrobione wbudowanym aparatem urządzenia w rysunki, obrazy, wycinanki lub dzieła mieszane. Do tej pory aplikacja była dostępna jedynie na telefonach i tabletach Samsunga, ale już można ją kupić w Google Play — kosztuje 9,99 zł.

Aplikacja pozwala wybrać jeden z 30 stylów dla zdjęcia, które chcemy zmodyfikować. Wiele z nich ma możliwość wybrania obszaru, który będzie odznaczał się na tle reszty — będzie na przykład wyglądał jak wycinek zdjęcia na rysunku lub będzie kolorowym elementem na „ołówkowym” szkicu. Ponadto mamy możliwość dorysowania własnych elementów. Na zakończenie możemy wybrać ramkę obrazka i zapisać go lub wysłać na portal społecznościowy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.