r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PayPal 6.21.1

Strona główna Android Zakupy Inne programy do zakupów

PayPal to aplikacja jednego z najpopularniejszych serwisów transakcyjnych na świecie. Za pomocą konta PayPal możemy płacić w wielu sklepach internetowych i mobilnych, otrzymywać pieniądze z serwisów aukcyjnych oraz przekazywać pieniądze innym użytkownikom.

Aby móc skorzystać z możliwości aplikacji należy zalogować się na konto bądź też stworzyć nowe, a by zasilić je funduszami można zrobić przelew bądź przypisać do konta kartę płatniczą, co można zrobić na stronie lub w ustawieniach aplikacji. Na ekranie głównym można przejrzeć listę transakcji i sprawdzić saldo konta w różnych walutach, przeliczanych według bieżącego kursu. Szybko można wysłać także żądanie zapłaty do innego użytkownika bądź przekazać komuś pieniądze, wybierając przekaz prywatny (na przykład dla rodziny) lub transakcję.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja może wyświetlić powiadomienia gdy na konto wpłyną pieniądze, przyjdzie żądanie płatności, lub dokonany zostanie zakup z użyciem konta.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Awaria PayPala umożliwiła dostęp do losowych kont i realizację transakcji

21
BEZPIECZEŃSTWO 27.12.2016 | Maciej Olanicki

W styczniu miała miejsce potencjalnie niebezpieczna w skutkach awaria serwisu Allegro. W wyniku aktualizacji oprogramowania (co prawda tylko przez ok. półtora godziny) możliwe było tam uzyskanie dostępu do losowych kont. Wygląda na to że z podobna awarią borykał się w ostatnim czasie inny powszechnie wykorzystywany w e-zakupach serwis, PayPal. Jak informuje Niebezpiecznik.pl, użytkownicy, którzy logowali się wczoraj do serwisu transakcyjnego PayPal, otrzymywali dostęp do kont innych użytkowników. Sytuacja była o tyle niebezpieczna, że PayPal działa przecież jako wirtualny portfel – zyskując…

PayPal wymierza cios w crowdfunding i rezygnuje ze zwrotów za nieudane akcje

26
INTERNET 09.05.2016 | Maciej Olanicki

Dzięki crowdfundingowi, czyli gromadzeniu pieniędzy w konkretnie zdefiniowanym celu wśród społeczności skupionej wokół takich serwisów jak Kickstarter czy Polak Potrafi, wyprodukowanych mogło zostać tysiące ciekawych urządzeń, zrealizowanych tysiące przedsięwzięć. Zbiórki społecznościowe nie są jednak pozbawione wad, co dostrzega PayPal i zapowiada ważną zmianę polityki dotyczącą crowdfundingu. Z reguły słyszymy o spektakularnych sukcesach, gdzie w ciągu zaledwie ułamka czasu przeznaczonego na zbiórkę środków, udało się kilkukrotnie przewyższyć założony przez twórców cel. Oczywiście wśród…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.