Pierwszy zwiastun The Amazing Spider-Man 2, premiera równo z filmem

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Film The Amazing Spider-Man doczekał się gry mu towarzyszącej, którą przygotowało czuwające oficjalnie nad komputerowymi i konsolowymi eskapadami Człowieka Pająka studio Beenox, a że wiosną przyszłego roku do kin wchodzi kontynuacja, to rozwój wypadków łatwo było przewidzieć. Activision wraz z deweloperami zapowiadają TASM 2, zmierzające na PC, PS3, PS4, Xboksa 360, Xboksa One, Wii U oraz 3DS-a.

Projekt ma być oczywiście w każdym calu lepszy od poprzedniego. Fabuła będzie luźno bazowała na wydarzeniach z nadchodzącego filmu, nie bojąc się skoków w bok, by gracze mieli większą frajdę z zabawy. Ujawniono mechanikę Hero or Menace, która skłaniać ma nas do postępowania w bohaterski sposób, aby mieszkańcy Nowego Jorku dojrzeli w nas zbawienie, nie zaś zagrożenie. Puszczanie wolno oprychów może mieć przykre konsekwencji... Gra trafi na rynek w maju.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję