Pirat w vortalu dobreprogramy

Strona główna Aktualności

O autorze

Od samego początku istnienia vortalu, wiodącą ideą, która nam przyświecała było promowanie legalnego oprogramowania. Staramy się prezentować alternatywy dla bardzo kosztownych rozwiązań, tak aby każdy znalazł coś dla siebie i mógł "być legalny" niezależnie od głębokości swojego portfela, a także niezależnie od celów do jakich komputer wykorzystuje.

Nikt więc nie musi być piratem, jednak wiadomo, że piratów w naszym kraju mimo wszystko nie brakuje. Od dziś również w naszej redakcji zagościł na stałe jeden z nich. Pirat pojawił się w naszym nowym vortalowym logo, w każdy piątek będzie można również zobaczyć nowy "Tydzień z Piratem", stworzyliśmy także galerię w dziale Po godzinach, w której można obejrzeć dotychczasowe tygodnie z jego życia, a życie go nie rozpieszcza :-)

Logo vortalu z Piratem w roli głównej jest efektem prac i wysiłków niezastąpionego grafika dobrychprogramów - Norberta Mikołajczyka (Mikołaja). Tygodnie z Piratem są dziełem Marcina Skoczka znakomitego grafika i karykaturzysty, którego galerię można obejrzeć na stronie skoq.pl.

Mamy nadzieję, że cykl "Tydzień z Piratem" wzbudzi uśmiech na Waszych twarzach i będziecie czekać z niecierpliwością na dalsze losy Pirata publikowane tydzień po tygodniu.

Już niedługo kolejne niespodzianki, w przygotowaniu są tapety na pulpit i wygaszacze ekranu z naszą nową "maskotką" ;-)

© dobreprogramy
s