r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pirat w vortalu dobreprogramy

Strona główna Aktualności

Od samego początku istnienia vortalu, wiodącą ideą, która nam przyświecała było promowanie legalnego oprogramowania. Staramy się prezentować alternatywy dla bardzo kosztownych rozwiązań, tak aby każdy znalazł coś dla siebie i mógł "być legalny" niezależnie od głębokości swojego portfela, a także niezależnie od celów do jakich komputer wykorzystuje.

Nikt więc nie musi być piratem, jednak wiadomo, że piratów w naszym kraju mimo wszystko nie brakuje. Od dziś również w naszej redakcji zagościł na stałe jeden z nich. Pirat pojawił się w naszym nowym vortalowym logo, w każdy piątek będzie można również zobaczyć nowy "Tydzień z Piratem", stworzyliśmy także galerię w dziale Po godzinach, w której można obejrzeć dotychczasowe tygodnie z jego życia, a życie go nie rozpieszcza :-)

Logo vortalu z Piratem w roli głównej jest efektem prac i wysiłków niezastąpionego grafika dobrychprogramów - Norberta Mikołajczyka (Mikołaja). Tygodnie z Piratem są dziełem Marcina Skoczka znakomitego grafika i karykaturzysty, którego galerię można obejrzeć na stronie skoq.pl.

Mamy nadzieję, że cykl "Tydzień z Piratem" wzbudzi uśmiech na Waszych twarzach i będziecie czekać z niecierpliwością na dalsze losy Pirata publikowane tydzień po tygodniu.

Już niedługo kolejne niespodzianki, w przygotowaniu są tapety na pulpit i wygaszacze ekranu z naszą nową "maskotką" ;-)

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.