r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Polskie Szlaki

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne

Polskie Szlaki bazujący na portalu o tej samej nazwie przewodnik dla każdego miłośnika podróży i odkrywania ciekawych miejsc oraz obiektów.

Dzięki możliwości logowania na konto (nie jest obowiązkowe) nasze dane i preferencje możemy synchronizować ze wspomnianym już serwisem. Atrakcji możemy wyszukiwać na kilka różnych sposobów. Najciekawiej prezentuje się opcja ich doboru na podstawie naszej lokalizacji. W bazie jest wiele miast, w tym tych mniejszych, dzięki czemu możemy odkryć ciekawe miejsca w naszej okolicy, bądź też poznać historię obiektów, które mijamy na codzień.

Polskie Szlaki to jednak nie tylko miasta ale i góry orz parki. Za jej pomocą odnajdziemy ciekawe szlaki wraz informacjami o schroniskach, czy też poczytamy o poszczególnych pasmach i szczytach. Nie ma tu bardziej szczegółowych informacji znanych z dedykowanych aplikacji, ale ich zakres jest wystarczający do podstawowych działań.

Ciekawie prezentuje się także zakładka filmy, w której znajdziemy kilka filmów prezentujących warte odwiedzenia miejsca. Aplikacja jak i dostęp do bazy są darmowe.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy na rower cz. 2: poznaj miasto, ułóż trasę i zwiedzaj

35
08.03.2016  •  Anna Rymsza

Jeśli rowery są już gotowe do wyprawy, wypada zaplanować pierwszą wycieczkę. Poniżej znajdziecie kilka aplikacji i stron, które pomogą przygotować trasę i znaleźć najciekawsze miejsca w okolicy, jeśli przy okazji chcesz pozwiedzać. Drogi rowerowe w polskich miastach Jeżdżenie rowerem po mieście nie sprawia problemów, jeśli ktoś zna okolicę i ma mniej-więcej pojęcie o drogach rowerowych. Początkujący mogą chcieć skorzystać z mapy, by zorientować się, którędy warto jeździć. Większość urzędów miast udostępnia mapy tego typu inwestycji na swoich stronach, ale warto zwrócić uwagę na kilka…

Jedziecie w góry? Te aplikacje pomogą znaleźć najlepsze szlaki i stoki

18
12.01.2016  •  Łukasz Maślanka

Pisaliśmy już o najlepszych aplikacjach, które pomogą znaleźć nocleg podczas wypadu w góry. Teraz mamy dla Was zestaw dobrych programów, dzięki którym odkryjecie szlaki do górskich wędrówek i stoki, na których panują najlepsze warunki do narciarskiego szaleństwa. Aplikacjo! Powiedz, dokąd jechać? Zanim wybierzemy miejsce górskiego wyjazdu, warto sprawdzić, jakie panują w nim warunki. Nie tylko te na stokach (np. ile jest na nich śniegu), ale też, jaka jest pogoda, czy istnieje ryzyko lawinowe... Te informacje mogą mieć decydujący wpływ na to, dokąd ostatecznie się wybierzemy na górskie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.