Polskie Szlaki Polskie Szlaki 3.2.0

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Polskie Szlaki bazujący na portalu o tej samej nazwie przewodnik dla każdego miłośnika podróży i odkrywania ciekawych miejsc oraz obiektów.

Dzięki możliwości logowania na konto (nie jest obowiązkowe) nasze dane i preferencje możemy synchronizować ze wspomnianym już serwisem. Atrakcji możemy wyszukiwać na kilka różnych sposobów. Najciekawiej prezentuje się opcja ich doboru na podstawie naszej lokalizacji. W bazie jest wiele miast, w tym tych mniejszych, dzięki czemu możemy odkryć ciekawe miejsca w naszej okolicy, bądź też poznać historię obiektów, które mijamy na codzień.

Polskie Szlaki to jednak nie tylko miasta ale i góry orz parki. Za jej pomocą odnajdziemy ciekawe szlaki wraz informacjami o schroniskach, czy też poczytamy o poszczególnych pasmach i szczytach. Nie ma tu bardziej szczegółowych informacji znanych z dedykowanych aplikacji, ale ich zakres jest wystarczający do podstawowych działań.

Ciekawie prezentuje się także zakładka filmy, w której znajdziemy kilka filmów prezentujących warte odwiedzenia miejsca. Aplikacja jak i dostęp do bazy są darmowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!