Pomoc w górach Pomoc w górach 2.0.2

Strona główna Android Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo osobiste
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Pomoc w Górach jest przeznaczona dla osób chcących zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas górskich wycieczek. Pomoc w Górach ułatwia wezwanie ratowników w trudnej sytuacji i udostępnienie im swojego położenia.

Dzięki Pomocy w Górach powstała przy współpracy z Beskidzką Grupą GOPR, ale działa także w innych regionach Polski. Możemy zgłosić ratownikom GOPR swoje plany, podać współrzędne początku i końca trasy albo umożliwić ratownikom śledzenie położenia na bieżąco w aplikacji. Aplikacja zastępuje w ten sposób tradycyjną księgę wyjść. Wymaga to podania swoich podstawowych danych, czyli imienia, nazwiska, numeru telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail.

W chwili zagrożenia można wezwać pomoc telefonicznie lub wiadomością SMS dzięki funkcji SOS, a aplikacja prześle Twoją lokalizację ratownikom GOPR. Swoje położenie można też udostępnić innym za pośrednictwem SMS-a lub mediów społecznościowych.

W aplikacji Pomoc w Górach znajduje się także leksykon z podstawowymi informacjami dotyczącymi pierwszej pomocy oraz komunikacji i dobrych praktyk na górskich szlakach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!