Ponownie warto wybrać się do Biedronki, tym razem po tablet graficzny Wacoma

Strona główna Aktualności

O autorze

Jeśli planujemy zakup gry komputerowej, czy sprzętu elektronicznego, to ostatnio Biedronka staje się coraz atrakcyjniejszym miejscem, . Tym razem na sklepowe półki trafił tablet graficzny One by Wacom S. Kupimy go już za 119 zł, więc może on okazać się świetną propozycją dla początkujących grafików.

Tablety graficzne nie cieszą się aż tak dużym zainteresowaniem, skierowane są dla pewnego grona odbiorców. Głównie znajdują one zastosowanie wśród grafików, projektantów oraz fotografów. W ich pracy tradycyjna mysz często nie zapewnia odpowiedniego komfortu oraz może ich ograniczać. Jednak z najnowszej promocji w Biedronce mogą skorzystać również amatorzy, nawet młode, początkujące osoby, ponieważ urządzenie Wacoma kosztuje tylko 119 zł.

One by Wacom S obsługuje 1024 poziomów nacisku, wielkość obszaru roboczego wynosi 152 x 96 mm, a wymiary całego urządzenia przedstawiają się następująco: 210 x 146 x 7,5 mm, waży ono 240 gramów. Ten tablet graficzny współpracuje z Windows, OS X i Linuksem. Jest przystosowany do obsługi przez osoby prawo i leworęczne. Wacom S na tle modeli dla profesjonalistów wypada średnio, ale jako sprzęt dla amatorów i osób początkujących powinien sprawdzić się bardzo dobrze.

Jeśli planujecie zakup tego tabletu graficznego, to warto zrobić to jak najszybciej, nawet dzisiaj. Ze względu na dobry stosunek możliwości do ceny, zainteresowanie tym urządzeniem będzie spore.

Przypominamy, że oprócz tabletu Wacoma w Biedronce można teraz kupić gry Cenegi. Wśród dostępnych tytułów znajdziemy między innymi: Resident Evil 6, Tomb Raider i Max Payne: Antologia. Ze względu na obecne promocje w najbliższych dniach w Biedronce powinno pojawić się sporo osób, które nie przyszły w celu kupna artykułów spożywczych.

© dobreprogramy
s