r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Premiere Pro CC dostał zestaw małych poprawek

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Użytkownicy programu Premiere Pro CC dostali dziś aktualizację 9.0.2 programu, która poprawia jego stabilność i zawiera kilka istotnych poprawek. Nowa wersja programu pokaże się w kliencie Creative Cloud.

Premiere Pro 9.0.2 naprawia błąd, który powodował, że niekiedy przy odtwarzaniu materiałów program nieoczekiwanie kończył pracę oraz likwiduje problemy z odtwarzaniem projektów nagrywanych z wielu kamer w tym samym czasie. Ponadto przy pracy z projektami, w których wykorzystane zostało kilka kamer i wiele kanałów, program nie powinien tracić wigoru i zwalniać. Nie powinno być także problemów z zarządzaniem pamięcią przy pracy z wtyczkami innych producentów i nieistniejącymi elementami w menu biblioteki.

Najnowszą wersję Premiere Pro CC znajdziecie na swoich kontach Creative Cloud. Wersję próbną możecie pobrać z naszej bazy programów dla OS X i Windowsa.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.