RATOWNIK KPP: Aktualne testy i materiały RATOWNIK KPP: Aktualne testy i materiały 1.1.2

Strona główna Android Bezpieczeństwo Bezpieczeństwo osobiste
Pobierz program
lub zeskanuj:

RATOWNIK KPP, przygotowana przez Centrum Ratownictwa, zawiera pełną i stale aktualizowaną bazę pytań testowych, używanych podczas egzaminów ratowników.

Bez względu na to, która firma lub ogranizacja przeprowadzi twój egzamin (OSP, Policja, WOPR albo wojsko), aplikacja pomoże się do niego przygotować. Online można przygotowywać się do egzaminu kończącego kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Każdy zestaw egzaminacyjny zawiera 30 pytań, wybranych losowo spośród 239 zamieszczonych na stronie Centrum Egzaminów Medycznych CEM.

RATOWNIK KPP został sprawdzony przez Egzaminatorów Centrum Ratownictwa – czyli zespół doświadczonych lekarzy oraz ratowników medycznych na co dzień realizujących setki szkoleń KPP i pierwszej pomocy.

Aplikacja składa się z dwóch modułów – NAUKA i EGZAMIN. W module NAUKA zostały zamieszczone pytania wraz ze wskazanymi prawidłowymi odpowiedziami, natomiast w module EGZAMIN twoim zadaniem jest wskazanie odpowiedzi. Udzielenie prawidłowej odpowiedzi zostanie potwierdzone podświetleniem jej na zielono, natomiast błędne zostaną podświetlone na czerwono. Wynik egzaminu zostanie uznany za pozytywny, jeśli 90% Twoich odpowiedzi będzie prawidłowych, czyli odpowiesz poprawnie na 27 pytań.

Dzięki tej aplikacji już ponad 7 tysięcy kursantów Centrum Ratownictwa zdobyło tytuł ratownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!