ReadEra – free ebook reader ReadEra – free ebook reader 21.03.17+1450

Strona główna Android Rozrywka i hobby Czytniki ebooków
Pobierz program
lub zeskanuj:

ReadEra to czytnik e-booków obsługujący wszystkie popularne formaty, w których bywają zapisane książki elektroniczne, wyposażony w nowoczesny interfejs i bogate ustawienia czytania.

ReadEra to czytnik działający tylko offline, nie ma integracji z żadną chmura i wszystkie dane zapisuje lokalnie. Informacje o postępie w czytaniu także są przechowywane na smartfonie i zostają na nim, nawet jeśli książka zostanie chwilowo usunięta.

Czytnik otwiera pliki EPUB, PDF, DOC, RTF, TXT, DJVU, FB2, MOBI i CHM. W razie potrzeby prawidłowo obsługuje rozdziały, spis treści, zakładki i stylowanie stron. Nie obsługuje jeszcze plików zabezpieczonych DRM. Dokumenty, które można w tej aplikacji otworzyć, zostaną znalezione automatycznie, ale można z jej poziomu także przeglądać foldery i rozpakowywać archiwa ZIP. Czytane książki można gromadzić w kolekcjach, na przykład „do przeczytania”. Co ciekawe, można też otworzyć kilka plików na raz i swobodnie się między nimi przełączać z systemowej listy uruchomionych aplikacji.

W ustawieniach czytania można wybrać odpowiedni font, marginesy, interlinie, dowolne kolory, czytać pionowo lub poziomo. Aplikacja ma też własny tryb pełnoekranowy, ukrywający górną belkę systemu. Można włączyć opóźnienie wygaszania ekranu o 10 minut względem ustawień systemowych. Ponadto jasność ekranu można regulować podczas czytania, przesuwając palec w pionie po książce. Do przełączania stron mogą posłużyć przyciski regulacji głośności.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!