Reg Organizer Reg Organizer 8.60

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Reg Organizer to rozbudowany program do zarządzania rejestrem systemowym. Aplikacja oferuje bogatą ilość dostępnych funkcji i narzędzi przeznaczonych do modyfikowania, oczyszczania i naprawiania całego rejestru i systemu operacyjnego.

Przy użyciu programu zwiększymy wydajność komputera oraz zlikwidujemy wszelkie błędy techniczne w systemie operacyjnym. Reg Organizer pozwala na modyfikowanie dowolnego pliku rejestru (.Reg) i wyświetlanie jego całej zawartości bezpośrednio z poziomu Eksploratora Windows. Ponadto narzędzie posiada wbudowany deinstalator aplikacji, za pomocą którego usuniemy wszystkie zbędne programy z systemu Windows.

Reg Organizer został wyposażony w wygodny w obsłudze edytor do przeglądania i modyfikowania rejestru, a także do zarządzania poszczególnymi wpisami i kluczami. Oprócz tego posiada nowoczesny mechanizm oczyszczający rejestr ze zbędnych i uszkodzonych wpisów oraz usuwający nieużywane biblioteki DLL, rozszerzenia i inne elementy, które pozostały po odinstalowanych aplikacjach.

Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany moduł do defragmentowania i kompresowania całego rejestru systemowego, który zwiększa wydajność komputera i przyśpiesza uruchamianie systemu operacyjnego. Reg Organizer posiada również możliwość uzyskania niezbędnych informacji o każdym dowolnym kluczu lub wpisie znajdującym się w rejestrze, a także monitorowanie wszelkich zachodzących w nich zmian.

Uwaga!

  • Program Reg Organizer dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego testowania.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Skuteczny lekki i bezproblemowy ,Jest częstym gościem akcji typu Giveaway .
Nie posiada.
ocena użytkownika
12.09.2016 16:13 • Recenzja do wersji 7.40

Bardzo dobry a co najważniejsze skuteczny i relatywnie bezpieczny program ,relatywnie bo nie dla idiotów klikających na wszystko jak leci ,zawsze warto podejrzeć wykryte przez program nieprawidłowości i ręcznie zaznaczyć co ma usunąć a co zostawić.
Opis programu jest dość wierny dodam tylko iż Reg- Organizer nie jest tylko małym programikiem do dbania i zarządzania systemowym rejestrem, posiada kilka dodatkowych funkcji o których poniżej.
De-instalator programów posiada moduł monitorowania instalacji ,co pozwala na skuteczniejsze usunięcie programu i pozostawianych po de-instalacji śmieci.
Obok czyszczenia rejestru i jego defragmentacji ,dostajemy również moduł odpowiedzialny za czyszczenie dysku ,podobny w działaniu do znanego i lubianego CCleaner'a, choć skromniejszy.
Program pozwala również na zarządzanie auto-startem co świadomy użytkownik może zrobić z poziomu Menedżera zadań ,ale jak wiadomo nie ma taką wiedzę tu w sukurs przychodzi Reg-Organizer ,po przeskanowaniu program sam zaproponuje co można wyłączyć bez szkody dla systemu a z korzyścią dla użytkownika.
Program pozwala na zoptymalizowanie połączenia Internetowego .
Zoptymalizuje ładowanie i wyłączanie systemu.
Przyśpieszy działanie systemu optymalizując go i wyłączając rzadko używane funkcje, do wyboru do koloru.
Oczywiście jego podstawowe funkcje to Czyszczenie i naprawa błędów w rejestrze a także jego optymalizacja poprzez defragmentacje i kompresowanie.
Nie zabrakło również edytora rejestru i narzędzia do wykrywania zmian w rejestrze w czym pomaga funkcja tworzenia migawek rejestru w celu porównawczym.
Program posiada centrum przywracania co pozwala na cofnięcie zmian w przypadku błędnej decyzji użytkownika.

Polecam.

program dość bezpieczny, dużo funkcji
program płatny
ocena użytkownika
01.07.2016 12:49 • Recenzja do wersji 7.35

Reg Organizer to mały, ale bogaty zestaw narzędzi niezbędnych do efektywnej konserwacji głównie rejestru. Aplikacja ma funkcje czyszczenia, konserwacji, naprawiania różnych błędów rejestru. Dodano również moduł defragmentacji i kompresowania - który zwiększa wydajność rejestru. Reg Organizer wyposażono również w wyszukiwarkę kluczy, która umożliwiaja ich szybkie odnajdywanie. W oknie programu po lewej stronie wszystkie funkcje programu podzielono na dwie grupy - "dla każdego" i "tylko dla ekspertów" - gdzie są bardziej zaawansowane funkcje i ustawienia. Program został przetłumaczony dość poprawnie na język polski. Program bezpieczny posiadam wersję 7.30. Produkt wart polecenia.