r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Rok wirusów i wyłudzeń...

Strona główna Aktualności

PCLab.pl poinformował o opublikowaniu bardzo ciekawego raportu na temat bezpieczeństwa za mijający, 2004 rok. Raport opublikowała firma F-Secure, a konkluzje jak można się domyśleć do bardzo radosnych nie należą. 2004 to rok, w którym została przełamana "magiczna" bariera 100 tys. znanych wirusów. Za jedno z największych zagrożeń uznano robaki sieciowe.

Coraz większym zagrożeniem jest również zjawisko phishingu czyli wyłudzanie danych poprzez podszywanie pod różnego rodzaju instytucje. Są jednak również optymistyczne wnioski wynikające z raportu. W drugiej połowie roku aktywność wirusowa spadła, a dodatkowo eksperci F-Secure twierdzą, że organy ścigania i wymiar sprawiedliwości są coraz bardziej skuteczne.

Wszystkich zainteresowanych tematem zapraszamy do lektury całego raportu F-Secure Corporation's Data Security Summary for 2004.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.