r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Runtastic

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Monitorowanie aktywności

Runtastic to rozbudowana platforma do monitorowania naszej aktywności fizycznej. Pozwala rejestrować treningi, dopasowywać je do swoich potrzeb, analizować, czy też dzielić się wynikami ze znajomymi.

Choć z podstawowych opcji aplikacji można korzystać bez posiadania konta, to jednak aby w pełni wykorzystać jej możliwości, zalecane jest jego założenie. W tym celu możemy wykorzystać konto Facebook, Google +, bądź, też tradycyjnie mailem. W ten sposób otrzymujemy możliwość synchronizacji naszych danych pomiędzy platformami.

Główne okno programu stanowi monitor naszej aktywności. Z jego poziomu rozpoczniemy nowy trening, bądź też będziemy zarządzać już rozpoczętym. Sami możemy edytować jakie dane będą wyświetlane na ekranie głównym. Poza określeniem rodzaju aktywności (lista jest bardzo długa, zawiera kilkadziesiąt aktywności), możemy określić także rodzaj treningu. Zdecydowana większość treningów jest płatna, a ich ceny nie należą do niskich.

Aplikacja współpracuje z wybranymi pulsometrami, dzięki czemu zbieramy jeszcze więcej danych o naszej aktywności. Dodatkowo wspiera konta partnerskie w tym z aplikacji Google Fit. Dostępny jest też trener głosowy, niestety nie włada jeszcze językiem polskim. Aby zmotywować nas do treningów, aplikacja pozwala na śledzenie naszej aktywności na żywo przez znajomych oraz dopingowanie nas. Nie zabrakło także opcji społecznościowych do dzielenia się wynikami. Aplikacja bardzo dobrze wpisuje się w stylistykę nowego, płaskiego Androida.

Wersja darmowa posiada ograniczony zestaw możliwości, jednak do podstawowego rejestrowania aktywności powinien wystarczyć. Inwestycję w edycję PRO warto dobrze przemyśleć. Nie jest ona jednoznaczna z otrzymaniem konta GOLD. Dzięki niemu otrzymujemy dodatkowe opcje na stronie runastic.com, jednak wymaga to dodatkowej opłaty. Podobnie jest z treningami i wybranymi opcjami dodatkowymi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacje mobilne, które pomogą przygotować się do zimowych sportów

19
06.12.2015  •  lukasz_em

Kalendarzowa zima za pasem, w górach spadł już pierwszy śnieg, a to oznacza, że wkrótce na całego będzie można oddać się sportom zimowym. Dlatego przygotowaliśmy poradnik, który pozwoli Wam przygotować się wszechstronnie do zimowego uprawiana sportu dzięki aplikacjom mobilnym i nowym technologiom. Zaczniemy od najlepszych w naszej ocenie aplikacji mobilnych, które służą do mierzenia naszych wyników sportowych. Wszystko po to, aby przed np. zimowymi szaleństwami na narciarciarskich stokach lub na snowboardzie popracować nieco nad formą. Porządna zima nie trwa długo, dlatego dobrze wzmocnić…

Adidas za 239 mln dolarów kupił Runtastic, producenta popularnych aplikacji sportowych

2
06.08.2015  •  Adam Golański

Po tym, jak producent odzieży sportowej Under Armour kupił sobie popularną aplikację Endomondo, także inni potentaci tej branży zainteresowali się inwestycjami w oprogramowanie. Nike zapowiedziało opracowanie własnego systemu dla urządzeń ubieralnych Nike+, zaś Adidas kupił właśnie za 239 mln dolarów firmę Runtastic, producenta aplikacji sportowych o tej samej nazwie. Runtastic oferuje aplikacje na wszystkie popularne platformy mobilne. Najpopularniejszą jest aplikacja dla biegaczy, ale znajdziemy tu też oprogramowanie dla fanów innych sportów. Firma opracowywała też swój osprzęt, taki jak…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.