r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Samsung szykuje serię Galaxy O, pierwszy smartfon przyłapany w benchmarku

Strona główna AktualnościSPRZĘT

Samsung obecnie stara się tworzyć smartfony podzielone na serie. Każda seria ma wyróżniać się na tle innych, aby klient wiedział czego powinien spodziewać się po danym modelu. Patrząc na specyfikację pierwszego smartfona należącego do linii Galaxy O można stwierdzić, że literka O będzie oznaczała głównie fablety o niskiej wydajności.

W sieci pojawiły się wyniki pochodzące z benchmarku GFXBench, prawdopodobnie testom został poddany smartfon Samsung Galaxy O7. Ma on mieć czterordzeniowego Snapdragona 410 o taktowaniu 1,2 GHz, 1 GB RAM i 8 GB na pliki, spodziewać powinniśmy się także gniazda na kartę pamięci. Zdjęcia wykonamy przy użyciu jednej z kamer – 13 MP tył i 5 MP front. Całość działa pod kontrolą Androida w wersji 5.1.1.

Warto zwrócić uwagę na dane dotyczące wyświetlacza. Model Galaxy O7 ma mieć duży, 5,8-calowy ekran HD. Natomiast informacja o wyświetlaczu 5-calowym dotyczy mniejszego modelu, oznaczonego jako Galaxy O5.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.