r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Scorched 3D na weekend :-)

Strona główna Aktualności

W ramach weekendowej rozrywki proponujemy niezwykle wciągającą grę Scorched 3D, która z pewnością dostarczy wiele godzin dobrej zabawy przed komputerem.

Scorched 3D to połączenie strategi turowej z dynamiczną akcją, w której walczy ze sobą określona liczba przeciwników na arenie przypominającej niezamieszkałą wyspę. Gracz do dyspozycji posiada szereg różnorodnych pojazdów w tym helikoptery, czołgi, armaty, wozy pancerne, wyrzutnie rakiet czy pojazdy znane z filmu Gwiezdne Wojny, które w połączeniu z odpowiednim uzbrojeniem mogą poprowadzić do do zwycięstwa. W Scorched 3D można grać w dwóch trybach. W walce turowej gracz po oddaniu swojego strzału musi czekać aż wszyscy przeciwnicy wykonają swój ruch. Drugi tryb (Apokalipsa) jest bardziej ciekawy, ponieważ gra toczona jest w czasie rzeczywistym.

Głównym celem gry jest zdobycie określonej liczby punktów lub pozostanie na placu bitwy. Zabawę urozmaica fakt, że grać można zarówno ze sztuczną inteligencją komputera (single-player game) jak i prawdziwymi przeciwnikami (multi-player game). Jeżeli ktoś lubi gry z gatunku Worms to jest to pozycja konieczna do sprawdzenia.

Grę Scorched 3D można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Strategiczne.

Zapraszamy do zabawy, a wszystkich miłośników przygód vortalowego Pirata odsyłamy do działu Tydzień z Piratem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.