reklama

Service Pack 1 dla Virtual Server 2005 R2

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft wydał dodatek Service Pack 1 do Virtual Server 2005 R2 Enterprise Edition.

Microsoft Virtual Server 2005 R2 to bezpłatne oprogramowanie umożliwiające na jednym fizycznym serwerze uruchomić wiele niezależnych i wirtualnych systemów np. w celu testowania aplikacji przed ich wdrożeniem w firmowej sieci czy odwrotnie - testowania nowej wersji systemu pod kątem poprawności działania używanego już w przedsiębiorstwie oprogramowania. Wersja R2 pozwala na obsługę systemów 32- i 64-bitowych, systemów firm trzecich (np. Linux czy Solaris), posiada wsparcie dla technologii hyper-threading, umożliwia bootowanie PXE oraz charakteryzuje się większą wydajnością środowiska.

Nowości Service Pack 1 to m.in. wsparcie dla rozwiązań sprzętowych wspomagających wirtualizację, poprawki w zakresie kopii zapasowych, a także wsparcie dla systemów Novell SUSE Linux Enterprise Server 10 i Solaris 10 (tym samym poza rodziną Windows wspieranych jest już 11 innych systemów).

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić