Wywiad z bloggerem
liczba publikacji: 43pierwszy wpis: 5 Marca 2012ostatni wpis: 29 Lutego 2016

Co nasi blogerzy piszą i o czym myślą to już wiecie. Ale jacy oni są? Poczytaj wywiady a dowiesz się co nie co więcej o naszych bloggerach

„Blogger od kuchni” — wywiad z Ostatnim Mohikaninem

Po półrocznej przerwie postanowiłem jednak powrócić do cyklu wywiad z Blogerem. Wasze komentarze pod posumowaniem z końca zeszłego roku potwierdziły, że jednak stęskniliście się za tą serią:). Wracamy więc. Na pierwszy ogień wezmę blogera, którego wielu z nas już zna, blogera, który pisuje dość nieregularnie na naszym blogu od ponad pięciu lat. Tym blogerem jest Ostatni Mohikanin. Zapraszam więc do zapis rozmowy jaką niedawno odbyłem z naszym blogerem.

"Blogger od kuchni" - wywiad z KyRol

Mamy drugi poniedziałek miesiąca, a więc nie pozostaje nic jak tylko zaprosić Was do przeczytania kolejnego wywiadu, który tym razem przeprowadziłem z użytkownikiem KyRol, którego niedawny wpis wywoła lawinę komentarzy. Bloger ten pisze na naszym portalu od kilku ładnych lat, a tematyka jego wpisów jest dość zróżnicowana

"Blogger od kuchni" - wywiad z cyryllo

Jak na razie wystarczy tych parytetów w wywiadach:) Tym razem wróćmy do męskiej części społeczności bloggerów, zapraszam więc do przeczytania zapisu rozmowy jaką odbyłem z jednym z naszych blogerów, którym jest cyryllo. Bloger ten zasłynął na blogu DP dość zróżnicowaną tematyką, która nie zawęża się tylko do komputerów.

"Blogger od kuchni" - wywiad z Xanthia

Jako, że mamy drugi poniedziałek miesiąca trzeba by opublikować kolejny wywiad:) A, że ostatnio posądzono mnie o dyskryminację kobiet w wywiadach, tym razem pozwoliłem sobie zaprosić do rozmowy Xanthię, którą poznaliśmy głównie jako bojowniczkę sprzeciwiającą się się absurdom firmy Apple. Oprócz sławnych już artykułów o Apple na jej blogu znaleźć niejeden dobry wpis o powiedzmy tematyce ogólnej IT. Zapraszam więc do zapisu rozmowy jaką odbyłem niedawno z Xanthią

"Blogger od kuchni" - wywiad z Mordzio

Kolejny miesiąc i kolejny wywiad (mam nadzieje, że jednak jeszcze Wam się nie znudziło:)), tym razem udało mi się zaprosić do rozmowy jednego naszym moderatorów forum a mianowicie użytkownika o wdzięcznej nazwie mordzio. Zapraszam więc po raz kolejny do zapisu niedawno odbytej rozmowy.

1. Na dzień dobry chyba nic nie zmieni pytania. Czym się zajmujesz na co dzień, bo okres szkoły to już masz za sobą.

"Blogger od kuchni" - wywiad z Songokuu

Trochę zmieniło się moim blogu i wywiady zostały przeniesione na drugi poniedziałek miesiąca. Odpowiadając na Wasze pytanie - cykl “Blogger od kuchni” nie zniknie. A więc, aby tradycji stało się zadość zapraszam do wywiadu z kolejnym naszym blogerem. Tym razem padło na blogera o ciekawym nicku, a mianowicie Songokuu, który zalewa nas krótkimi wpisami o tym co dzieje się na bieżąco w świecie IT i nie tylko. Nie przedłużając, zapraszam wiec do przeczytania kolejnego wywiadu.

"Blogger od kuchni" - wywiad z Scorpions.B

Tym razem bez zbędnego wstępu - pierwszy poniedziałek miesiąca to kolejny wywiad, tym razem miałem okazję pogawędzić z blogerem Scorpions.B, który w połowie zeszłego roku zaczął przygodę z blogowaniem na DP i zarzucił nas licznymi testami sprzętu. A więc zapraszam do kolejnego wywiadu.

1. Tego to już nic chyba nie zmieni. Na początek czy się zajmujesz szkoła, studia czy już pozostało Ci tylko studiowanie życia?

Witam wszystkich.