Wywiad z bloggerem
liczba publikacji: 43pierwszy wpis: 5 Marca 2012ostatni wpis: 29 Lutego 2016

Co nasi blogerzy piszą i o czym myślą to już wiecie. Ale jacy oni są? Poczytaj wywiady a dowiesz się co nie co więcej o naszych bloggerach

„Blogger od kuchni” — wywiad z wielkipiec

Miesiąc powoli się kończy a mi nie udało się opublikować żadnego wywiadu. Czas najwyższy to poprawić. Do dzieła więc. Tym razem miałem przyjemność porozmawiać z moim współlokatorem z pokoju na ColdZlocie, czyli blogerem Wielkipiec. Bloger ten wszedł wielkim krokami do śmietanki blogowej na początku zeszłego roku, choć jego wpisy pojawiały się dużo wcześniej. Jeżeli ktoś chciałby zapytać o czym pisze dzisiejszy odpytywany, to odpowiedź jest prosta - o wszystkim co jest związane z IT.

„Blogger od kuchni” — podsumowanie roku 2015

Jak ja nie lubię początku grudnia. Co roku jest to samo - masa pracy, przygotowań do świąt drugie tyle. Nie mam dosłownie na nic czasu. No, ale żeby tradycji stało się zadość to i w tą środę należałoby coś opublikować. Zaś będzie bez głównej, ale co tam:). Dla mnie ważniejsze jest to, że nie przerwałem kilkuletniej dobrej passy publikowania jednego wpisu co tydzień.

Koniec roku to czas statystyk i podsumowań. Siłą rzeczy to i u mnie na blogu jakieś podsumowanie się pojawi:).

„Blogger od kuchni” — wywiad z Berion

Kolejny miesiąc już prawie za nami, a ja jeszcze nie opublikowałem kolejnego wpisu. Ale jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze. Nadrabiam więc spóźnienie i przedstawiam Wam kolejnego blogera, który pisze sporo dość ciekawych poradników. Tym blogerem jest Berion. Oprócz poradników na jego blogu można znaleźć wiele innych ciekawych tekstów. Zapraszam więc do przeczytania zapisu rozmowy jaką odbyliśmy niedawno.

„Blogger od kuchni” — wywiad z mktos

Minęła połowa miesiąca, a więc mamy czas na kolejny wywiad. Pozostaje nam coraz mniej blogerów do przepytania, ale na szczęście zawsze znajdzie się ktoś jeszcze nie był odpytywany, a zasługuje swoim dorobkiem na umieszczenie w tej serii. Tym razem nie jest inaczej bo dzisiejszy bloger pisze na naszej platformie od kilku dobrych lat. Ima się on różnych tematów, co prawda wpisów nie jest jakaś oszałamiająca ilość, ale tematyka różnorodna i ciekawa. Tym blogerem jest mktos.

„Blogger od kuchni” — wywiad z siw

Wakacje się skończyły czas więc wrócić do wywiadów. Mamy jeszcze kilku blogerów którzy powinno załapać się do wywiadu, a więc kontynuujmy:). Tym razem padło na Panią Krysię z księgowości yyy… znaczy się na blogera o nicku siw, którego właśnie Pani Krysia wrosła na stałe w naszego bloga. Ale oprócz Krysi nasz dzisiejszy bohater ima się również innych tematów to jest o czym porozmawiać. Zapraszam wiec do zapisu rozmowy jaką jakiś czas temu przeprowadziłem z dzisiejszym bohaterem.

„Blogger od kuchni” — wywiad z xomo_pl

Jako, że czas leci niebłaganie to przyszła pora na kolejny wywiad. Tym razem padło na użytkownika o nicku xomo_pl, który pisze od kilku dobrych lat na naszym blogu. Rozpiętość tematyczna jego wpisów jest dość duża - od sprzętu poprzez gry do recenzji oprogramowania włącznie. Jednym słowem na jego blogu dla każdego coś dobrego. Zapraszam więc do przeczytania zapisu rozmowy jaką odbyliśmy jakiś czas temu.

„Blogger od kuchni” — wywiad z AntyHaker'em

Połowa miesiąca to czas na kolejny wywiad. Tym razem zaprosiłem do rozmowy użytkownika, który “zalewa” nas opisami nowości jakie znajdują się w najnowszej wersji Windows. Tym blogerem jest AntyHaker. Zanim jedna zaczął pastwić się nad najnowszym systemem z Redmond mogliśmy na jego blogu poczytać co nieco o innych systemach i sprzętach mobilnych. Zapraszam więc do przeczytania zapisu rozmowy jaką odbyliśmy jakiś czas temu.

„Blogger od kuchni” — wywiad z lordjahu

W drugiej połowa miesiąca pojawia się u mnie wywiad, a więc i w kwietniu nie może być inaczej. Tym razem do rozmowy zaprosiłem naszego dobroprogramowego gracza i specjalistę od apek na smartfony czyli osobnika o nicku lordjahu. Jego wpisy to głownie seria “Po godzinach — czyli gry na Androida“, ale nie tylko. Zapraszam wiec do przeczytania zapisu rozmowy jaka odbyliśmy jakiś czas temu.

1) Witam. Pierwsze pytanie nie zaskoczy nikogo, a wiec aby tradycji stało się zadość - Powiedz nam coś o sobie.

„Blogger od kuchni” — wywiad z msnet

Jako, że kolejny miesiąc zbliżą się ku końcowi, należałoby opublikować kolejny wywiad:) Tym razem trafiło na blogera msnet, który dał się poznać jako użytkownik markowych telefonów wiecznie walczący z brakiem zasięgu telefonii komórkowej w miejscu jego zamieszkania. Oprócz spraw związanych z telefonią komórkowa na jego blogu można znaleźć wiele ciekawych wpisów o różnorakiej tematyce zawsze “kręcących” się wokół spraw IT.

„Blogger od kuchni” — wywiad z bravo

Ale się rozleniwiłem na tym zwolnieniu lekarskim, dzień się prawie skończył, a wpisu jak nie było tak nie ma. No ale szybko to nadrabiam:). Powrót "bloggera od kuchni" przyjął się nad wyraz dobrze, niestety nikt z komentujących nie zaproponował kto następny, wybrałem sam:). Zapraszam więc do przeczytania kolejnego wywiadu, tym razem z bravo, który jest naszym blogowym specjalistą od video podsumowań. Oprócz podsumowań bravo zajmuje się bardzo ogólną tematyką IT.