Sky Force Reloaded Sky Force Reloaded

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sky Force Reloaded to kontynuacja wydanej przed kilkoma laty, bardzo popularnej gry zręcznościowej, w której to wcielamy się w rolę pilota samolotu i naszym zadaniem jest zniszczenie wroga.

Na początku rozgrywki do naszej dyspozycji pozostaje samolot o ograniczonych możliwościach ataku przeciwnika. Jednak wraz z czasem możliwe jest jego udoskonalanie, zarówno broni, którą atakujemy wrogie jednostki, jak również pancerza, który chroni nas przed pociskami samolotów przeciwnika. W Sky Force Reloaded spotkamy bossów, którzy dysponować będą bronią o większym kalibrze i których unicestwienie nie będzie należało do najprostszych (przynajmniej na początku gry).

Sky Force Reloaded oferuje dopracowaną oprawą graficzną i zapewnia użytkownikowi rozrywkę na wiele godzin. W ręce użytkownika trafia kilkanaście planszy, które przejść można na różnym poziomie trudności. Na poszczególnych etapach gry naszym zadaniem jest zbieranie gwiazdek i specjalnych kart, które umożliwią udoskonalać nasz samolot.

Opisywana gra udostępniona została bezpłatnie i chociaż jej przejście możliwe jest bez opłat ze strony użytkownika to twórcy oferują mikropłatności, które umożliwiają szybsze usprawnianie dostępnego w Sky Force Reloaded samolotu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!