Slack Slack

Strona główna Android Biuro i firma Praca grupowa
Pobierz program
lub zeskanuj:

Slack to usługa wspierająca zarządzenie projektami i pracę w grupach. Jej oficjalna aplikacja mobilna ma nam pomóc w bieżącym dostępie do zadań i materiałów, a także ułatwić dodawanie nowych treści.

Pierwszym krokiem po pobraniu aplikacji jest zalogowanie się na swoje konto, bądź też stworzenie nowego. Niestety ten drugi krok nie jest możliwy jedynie z poziomu programu. Po zalogowaniu się ujrzymy podgląd strumienia z kanałami. Slack nie posiada typowego dla Androida rozwijanego z lewej strony menu. Pomiędzy poszczególnymi częściami aplikacji przenosimy się za pomocą gestów, bądź też ikon zakładek.

Znajdziemy tu także nasze wiadomości, powiadomienia, a także ulubione oznaczane gwiazdką. Z poziomu ekranu głównego możemy w łatwy sposób wysyłać wiadomości. Wystarczy tylko określić rodzaj adresatów. U góry znajduje się rozwijana lista grup do których należymy. Program nie posiada zbyt wielu możliwości konfiguracji. Możemy edytować podstawowe informacje związane z naszym profilem oraz zmieniać ustawienia powiadomień.

Aplikacja mobilna najlepiej spełnia swoją rolę jako uzupełnienie wersji przeglądarkowej bądź też desktopowej (OS X) usługi. Nie zastąpi jej całkowicie, nie pozwoli też w wygodny sposób zmieniać podstawowych ustawień. Jednak jako mobilne wsparcie dla użytkowników Slacka sprawdza się bardzo dobrze. Całość w podstawowej wersji dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!