r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Slack

Strona główna Android Biuro i firma Praca grupowa

Slack to usługa wspierająca zarządzenie projektami i pracę w grupach. Jej oficjalna aplikacja mobilna ma nam pomóc w bieżącym dostępie do zadań i materiałów, a także ułatwić dodawanie nowych treści.

Pierwszym krokiem po pobraniu aplikacji jest zalogowanie się na swoje konto, bądź też stworzenie nowego. Niestety ten drugi krok nie jest możliwy jedynie z poziomu programu. Po zalogowaniu się ujrzymy podgląd strumienia z kanałami. Slack nie posiada typowego dla Androida rozwijanego z lewej strony menu. Pomiędzy poszczególnymi częściami aplikacji przenosimy się za pomocą gestów, bądź też ikon zakładek.

Znajdziemy tu także nasze wiadomości, powiadomienia, a także ulubione oznaczane gwiazdką. Z poziomu ekranu głównego możemy w łatwy sposób wysyłać wiadomości. Wystarczy tylko określić rodzaj adresatów. U góry znajduje się rozwijana lista grup do których należymy. Program nie posiada zbyt wielu możliwości konfiguracji. Możemy edytować podstawowe informacje związane z naszym profilem oraz zmieniać ustawienia powiadomień.

Aplikacja mobilna najlepiej spełnia swoją rolę jako uzupełnienie wersji przeglądarkowej bądź też desktopowej (OS X) usługi. Nie zastąpi jej całkowicie, nie pozwoli też w wygodny sposób zmieniać podstawowych ustawień. Jednak jako mobilne wsparcie dla użytkowników Slacka sprawdza się bardzo dobrze. Całość w podstawowej wersji dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Praca zespołowa stała się wygodniejsza, aplikacja Slack 2.0 wydana

12
05.06.2015  •  Mateusz Budzeń

W Sklepie Play pojawiła się nowa wersja aplikacji Slack. Została ona oznaczona numerkiem 2.0 i przynosi sporo nowości przede wszystkim w interfejsie. Otrzymaliśmy wygląd stworzony z wytycznymi Material Design. Twórcy obiecują, że nowa wersja jest szybsza, wygodniejsza i ogólnie lepsza od tego co widzieliśmy wcześniej. Platforma Slack ma znacząco poprawić komfort pracy w zespole, dając pracownikom między innymi wygodną komunikacją bez użycia poczty elektronicznej. Twórcą jest Stewart Butterfield, założyciel cieszącego się sporą popularnością Flickra. W jednym miejscu mamy integracje z różnymi…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.