r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SmogInfo 1.0.7

Strona główna Android Wiadomości Pogoda

SmogInfo to aplikacja pokazująca informacje o jakości powierza w okolicy na podstawie wskazań najbliższej stacji monitorowania zanieczyszczeń. Stację można wybrać na podstawie wskazań położenia telefonu, można też dodać inne stacje po wyszukaniu ich ręcznie. Ponadto aplikacja może wysyłać powiadomienia i dostarcza estetyczny widżet do umieszczenia na ekranie domowym.

SmogInfo prezentuje te same dane, które znajdziemy na stronach lokalnej administracji. Wskazania pomiarów każdego z pomiarów szkodliwych gazów i pyłów są prezentowane jako czytelne kółka. Ponadto aplikacja pokazuje całościową ocenę jakości powietrza.

Dotykając wybranego wskaźnika można przejść do historycznych wykresów (2 miesiące wstecz) i dowiedzieć się więcej o danym typie zanieczyszczenia.

Aplikacja jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nadciąga smog. Sprawdź jakość powietrza w SmogInfo autorów Transportoida

39
17.10.2017  •  Anna Rymsza

W mediach już pojawiają się pierwsze w tym roku raporty o przekroczeniu dopuszczalnych norm zanieczyszczeń powietrza w polskich miastach. Do listy aplikacji, które informują o tym na bieżąco na naszych smartfonach, w tym roku dołączył SmogInfo, należący do tego samego studia, co dobrze znany Transportoid. SmogInfo, podobnie jak SmokSmog czy Kanarek, pobiera informacje ze stron lokalnych inspektoratów ochrony środowiska. Aplikacja ma też dostęp do danych historycznych, które pozwala przeglądać na wykresach, sięgających tydzień, 2 tygodnie, miesiąc i 2 miesiące wstecz. Znajdziemy tu też…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.