r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sprzedawali pirackie płyty pod przykrywką normalnego sklepu

Strona główna Aktualności

Policjanci z sekcji zwalczającej przestępczość komputerową zatrzymali dwóch mieszkańców Świdnicy, w wieku 33 i 38 lat, podejrzewanych o rozpowszechnianie pirackich płyt z filmami i muzyką.

Na ślad tych sprawców policjanci trafili obserwując lokalne bazary, na których zaczęły pojawiać sie w dużej ilości płyty DVD z najnowszymi produkcjami filmowymi oraz utworami muzycznymi. Wśród filmów były nowości, które nie pojawiły się jeszcze w legalnej ofercie na płytach DVD. Zbierane przez funkcjonariuszy informacje wskazywały, że towary te pochodziły z jednego źródła. Kiedy tylko udało się je zidentyfikować zatrzymano dwóch mężczyzn.

Okazało się, że zatrzymani pod przykrywką legalnie prowadzonego sklepu muzycznego, zajmowali się nielegalnym kopiowaniem filmów i utworów muzycznych. W wyniku przeszukania ich mieszkań i sklepu policjanci trafili na urządzenia i materiały, służące do produkcji nielegalnych kopii. Zabezpieczono 1.853 płyt DVD z filmami i komputer.

Mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.