Spybot - Search & Destroy 1.5 wydany!

Strona główna Aktualności

O autorze

Pojawiła się stabilna wersja Spybot Search & Destroy 1.5, niegdyś najpopularniejszej aplikacji przeznaczonej do wykrywania i usuwania z komputera złośliwych komponentów, głównie oprogramowania szpiegującego (spyware).

Spybot - Search & Destroy radzi sobie dobrze z usuwaniem nie tylko komponentów spyware, ale również aplikacji adware, koni trojańskich, keyloggerów czy dialerów. Program dodatkowo może także czyścić ścieżki użytkownika. Funkcja ta jest bardzo przydatna w momencie, gdy użytkownik współdzieli komputer z innymi osobami i nie życzy sobie, by miały one dostęp do jego danych. Poza tym, program zezwala zaawansowanym użytkownikom na naprawianie niektórych błędów rejestru i wyświetlanie rozszerzonych raportów. Dużą skuteczność aplikacji zapewniają częste aktualizacje bazy definicji szkodliwego oprogramowania.

Spybot Search & Destroy 1.5 zawiera wiele nowych, udoskonalonych metod wyszukiwania, które zostały również zaimplementowane niedawno w wersji 1.4 w postaci aktualizacji. Z głównych zmian, na jakie zwracają autorzy uwagę, można wymienić dodanie wsparcia dla systemu Windows Vista, przywrócenie kompatybilności z Windows 95 czy udoskonalenie wsparcia dla przeglądarek internetowych. Z pełną listą zmian można się zapoznać na stronie projektu.

Aplikację Spybot - Search & Destroy 1.5 można pobrać w naszym vortalu w dziale PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Programy antyspyware

© dobreprogramy