Pobierz avast! 2014 wydany na 25-lecie firmy

Pobierz avast! 2014 wydany na 25‑lecie firmy

Pobierz avast! 2014 wydany na 25-lecie firmy
Kuba Pawlak
15.10.2013 14:43, aktualizacja: 23.10.2013 09:07

AVAST świętując swoją srebrną rocznicę wydał nowe wersje swoich programów zabezpieczających avast! Free Antivirus 2014, avast! Antivirus Pro 2014, avast! Internet Security 2014 oraz avast! Premier 2014. Jako pierwsi w Polsce mamy przyjemność udostępnić Wam do pobrania stabilną wersję avast! Free Antivirus 2014, najnowszą odsłonę jednego z najpopularniejszych bezpłatnych programów antywirusowych na świecie.

W dziewiątej wersji silnika avast! pojawił się bardziej inteligentny system podejmowania decyzji o nowych i nieznanych plikach. DeepScreen, następca rozwiązania AutoSandbox, oferuje szereg dodatkowych algorytmów umożliwiających przewidzenie niepożądanych zagrożeń w postaci np. dynamicznych tłumaczeń plików binarnych. Producent udoskonalił również skanowanie plików w chmurze oraz mechanizm usuwania komponentów malware i rootkit. Ponadto przebudowano system automatycznych aktualizacji. Teraz aplikacja jeszcze lepiej zarządza definicjami wirusów, które pobierają dziennie około 300-400 aktualizacji średnio co 3-4 minuty.

Obraz

Najważniejsze nowości nie kończą się jednak tylko i wyłącznie na zamianach związanych z detekcją nowych zagrożeń. Teraz aplikacje avast! oferują zaktualizowany moduł SafeZone przeznaczony do prowadzenia bezpiecznych zakupów online i transakcji bankowych. Nowością jest, że użytkownik ma możliwość szybkiego przełączania się pomiędzy wyizolowaną przeglądarką avast!, a domyślna systemową. Dodatkowo użytkownik może automatycznie otwierać strony banków bezpośrednio w trybie SafeZone avasta. W instalatorze programu znajdziemy również nową wersję dodatku do przeglądarek informującą użytkownika o potencjalnie niebezpiecznych stronach WWW.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wśród innych udoskonaleń z pewnością nie można pominąć nowego interfejsu graficznego, który z założenia ma być jeszcze łatwiejszy w nawigacji. Jest to prawdopodobnie największa przebudowa UI od wersji 5. Według zapewnień producenta zoptymalizowany silnik skanowania plików działa teraz dwukrotnie szybciej w przypadku plików EXE, a podczas skanowania stron i skryptów różnica jest aż dziesięciokrotna. Konto my.avast.com jest teraz idealnie zintegrowane z interfejsem użytkownika i pozwala na zarządzanie wszystkimi aplikacjami avast! zainstalowanymi na urządzeniach takich jak komputery czy telefony komórkowe. Na koniec warto zaznaczyć, że avast ponownie zredukował wielkość pełnego instalatora, który skurczył się z ok. 120 MB do 80 MB.

Konkurs!

Przy okazji świętowania 25-lecia wraz z firmą AVAST przygotowaliśmy dla Was 30 licencji na pełną wersję pakietu zabezpieczającego avast! Internet Security 2014. Co należy zrobić by ją otrzymać? Wystarczy skomentować poniżej materiał i dopisać w treści komentarza "avast! jestem na TAK!". Nagrody otrzyma pierwszych 30 zalogowanych użytkowników, a klucze licencyjne pojawią się w ciągu kilku dni w Waszych profilach. Oddzielna pula licencji trafiła już także do naszych najaktywniejszych blogerów. Zachęcamy także wszystkich do polubienia oficjalnego profilu avast! na Facebooku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (380)