Pobierz avast! 2014 wydany na 25-lecie firmy

Pobierz avast! 2014 wydany na 25-lecie firmy15.10.2013 14:43
Pobierz avast! 2014 wydany na 25-lecie firmy
Kuba Pawlak

AVAST świętując swoją srebrną rocznicę wydał nowe wersje swoich programów zabezpieczających avast! Free Antivirus 2014, avast! Antivirus Pro 2014, avast! Internet Security 2014 oraz avast! Premier 2014. Jako pierwsi w Polsce mamy przyjemność udostępnić Wam do pobrania stabilną wersję avast! Free Antivirus 2014, najnowszą odsłonę jednego z najpopularniejszych bezpłatnych programów antywirusowych na świecie.

W dziewiątej wersji silnika avast! pojawił się bardziej inteligentny system podejmowania decyzji o nowych i nieznanych plikach. DeepScreen, następca rozwiązania AutoSandbox, oferuje szereg dodatkowych algorytmów umożliwiających przewidzenie niepożądanych zagrożeń w postaci np. dynamicznych tłumaczeń plików binarnych. Producent udoskonalił również skanowanie plików w chmurze oraz mechanizm usuwania komponentów malware i rootkit. Ponadto przebudowano system automatycznych aktualizacji. Teraz aplikacja jeszcze lepiej zarządza definicjami wirusów, które pobierają dziennie około 300-400 aktualizacji średnio co 3-4 minuty.

350042811086956481

Najważniejsze nowości nie kończą się jednak tylko i wyłącznie na zamianach związanych z detekcją nowych zagrożeń. Teraz aplikacje avast! oferują zaktualizowany moduł SafeZone przeznaczony do prowadzenia bezpiecznych zakupów online i transakcji bankowych. Nowością jest, że użytkownik ma możliwość szybkiego przełączania się pomiędzy wyizolowaną przeglądarką avast!, a domyślna systemową. Dodatkowo użytkownik może automatycznie otwierać strony banków bezpośrednio w trybie SafeZone avasta. W instalatorze programu znajdziemy również nową wersję dodatku do przeglądarek informującą użytkownika o potencjalnie niebezpiecznych stronach WWW.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Wśród innych udoskonaleń z pewnością nie można pominąć nowego interfejsu graficznego, który z założenia ma być jeszcze łatwiejszy w nawigacji. Jest to prawdopodobnie największa przebudowa UI od wersji 5. Według zapewnień producenta zoptymalizowany silnik skanowania plików działa teraz dwukrotnie szybciej w przypadku plików EXE, a podczas skanowania stron i skryptów różnica jest aż dziesięciokrotna. Konto my.avast.com jest teraz idealnie zintegrowane z interfejsem użytkownika i pozwala na zarządzanie wszystkimi aplikacjami avast! zainstalowanymi na urządzeniach takich jak komputery czy telefony komórkowe. Na koniec warto zaznaczyć, że avast ponownie zredukował wielkość pełnego instalatora, który skurczył się z ok. 120 MB do 80 MB.

Konkurs!

Przy okazji świętowania 25-lecia wraz z firmą AVAST przygotowaliśmy dla Was 30 licencji na pełną wersję pakietu zabezpieczającego avast! Internet Security 2014. Co należy zrobić by ją otrzymać? Wystarczy skomentować poniżej materiał i dopisać w treści komentarza "avast! jestem na TAK!". Nagrody otrzyma pierwszych 30 zalogowanych użytkowników, a klucze licencyjne pojawią się w ciągu kilku dni w Waszych profilach. Oddzielna pula licencji trafiła już także do naszych najaktywniejszych blogerów. Zachęcamy także wszystkich do polubienia oficjalnego profilu avast! na Facebooku.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (380)