State of Survival State of Survival 1.9.130

Strona główna Android Gry Strategiczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

State of Survival to strategiczna gra akcji osadzona w świecie opanowanym przez zombie. Gracze wcielają się w ocalałych, których zadaniem jest przetrwanie w świecie, gdzie niemal wszyscy ludzie przeobrazili się w krwiożercze bestie.

Jak w to się gra?

Rozgrywka w State of Survival dzieli się na dwie części. W pierwszej zajmujemy się rozbudowywaniem i ulepszaniem własnej osady, która zamieszkiwana jest przez wszystkich niezarażonych wirusem, natomiast w drugiej ruszamy na ulice miasta, by walczyć z napotkanymi przeciwnikami za pomocą broni palnej. Eksplorując poszczególne lokacje kolekcjonujemy także odpowiednie przedmioty, a następnie wykorzystujemy je podczas modernizowania własnej bazy.

State of Survival to gra, w której niezwykle istotna jest współpraca. Zawierając sojusze zwiększamy swoje szanse na utrzymanie się przy życiu, bowiem to właśnie w grupie jesteśmy silniejsi, a jakiekolwiek wyprawy w niezbyt licznym gronie bardzo często kończą się śmiercią bohaterów. Dlatego warto ratować ocalałych, którzy następnie zamieszkają w naszej osadzie i pomogą w jej rozbudowie.

Free-to-play

Za ściągnięcie gry State of Survival nie są pobierane żadne opłaty. Produkcja jest darmowa, ale – podobnie jak wiele innych tytułów dostępnych na Androidzie – zawiera mikropłatności. Oznacza to, że w trakcie zabawy pojawi się możliwość kupowania dodatków za prawdziwe pieniądze. Sięgając do kieszeni będziemy mogli np. szybciej stawiać kolejne budynki.

Najważniejsze cechy:

  • strategiczna gra akcji w postapokaliptycznej rzeczywistości
  • walcz o przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie
  • zawieraj sojusze, by wspólnymi siłami pokonać wrogów
  • rozbuduj swoją osadę wspólnie z innymi ocalałymi
  • graj za darmo (free-to-play)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!