Steganos Safe 19.0.1

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Steganos Safe to profesjonalny pakiet oprogramowania zabezpieczającego, dzięki któremu będziemy mogli utworzyć wirtualny dysk, gdzie przechowamy poufne dokumenty czy multimedia.

Steganos Safe robi użytek z nowoczesnego, 384-bitowego szyfrowania AES-XES z akceleracją NI-Hardware, dzięki czemu mamy gwarancję, że nasze pliki nie zostaną przechwycone przez niepowołanych użytkowników (np. hakerów). Szyfrowanie obejmuje zarówno nośniki przenośne, jak i pliki zapisane w chmurze (Dropbox, Microsoft OneDrive, Google Drive i MagentaCLOUD).

Specjalny asystent sprawdza natomiast, czy dane są zabezpieczone na nośnikach zawierających kopie zapasowe (obsługa dysków USB, CD, DVD, Blu-Ray). Warto wspomnieć, że producent narzędzia ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu programów do ochrony danych.

Choć narzędzie wydaje się być adresowane głównie do wielkich koncernów i mniejszych firm, z powodzeniem można je wykorzystać także w warunkach domowych, gdyż charakteryzuje się bardzo intuicyjnym i łatwym w obsłudze interfejsem.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi