Super Stick Man Golf 2 Super Stick Man Golf 2 2.5.4

Strona główna Android Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Na polu golfowym lekki wiaterek rozwiewał włosy Stickmana, kiedy w ogromnym skupieniu czempion szykował się do uderzenia wszech czasów... Super Stickman Golf 2 to gra w dwuwymiarowego golfa. Mamy pokazany przed sobą tor i staramy się w jak najmniejszej liczbie uderzeń go pokonać.

Jako, że tory są dwuwymiarowe, to posiadają dość nietypowe kształty, wymagające specyficznego podejścia i przemyślanych uderzeń. Elementy planszy mogą wisieć w powietrzu, dołki mogą być osłonięte ściankami, dostępu do nich może bronić woda lub dołki pełne piasku, które trzeba sprytnie ominąć, wykorzystując fizykę piłki… i nie tylko.

Podczas gry możemy używać także zdolności specjalnych, warto również nosić odpowiednie do danego zadania nakrycie głowy, wspomagające możliwości postaci. Każde osiągnięcie w grze może odblokować coś nowego — nowy wygląd Stickmana lub zdolności, które nadadzą specjalnych właściwości piłeczce lub uderzeniom. Przeróżne, zabawne kapelusze wygrywamy w loterii, za którą płacimy wymyśloną walutą — Buxami. Buxy możemy zdobyć podczas gry, zbierając je poprzez trafienie na planszy. Dodatkowo, za pomocą tej gry można zbierać osiągnięcia i rozgrywać mecze za pośrednictwem Google Play Games.

Gra charakteryzuje się banalnie prostą grafiką, ale przez swoje nietypowe podejście do gry w golfa cechuje ją spora grywalność. Z pewnością spodoba się osobom, które nie planują rozbudowywać państw i gromić wrogów, ale cenią sobie łączenie rozrywki z niewielkim wysiłkiem intelektualnym. Gra posiada również tryb versus dla dwóch graczy, w układzie tur naprzemiennych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!