r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Światowe trendy w ochronie prywatności

Strona główna Aktualności

Stowarzyszenie ds. bezpieczeństwa systemów informacyjnych - ISSA Polska, organizacja typu "non-for-profit", skupiająca profesjonalistów i praktyków zawodowo zajmujących się bezpieczeństwem informacji organizuje otwarte seminarium na temat ochrony prywatności.

Prelegentem będzie Józef Sulwiński, który podczas prezentacji przedstawi światowe trendy w zakresie ochrony prywatności poparte przykładami zarówno obecnych, jak i przeszłych spraw sądowych. Przedstawiona zostanie analiza sytuacji prawnej w Polsce oraz w innych krajach, wskazane też zostaną główne zagrożenia dla organizacji związane z tematyką ochrony prywatności. Józef Sulwiński pracuje w firmie Ernst & Young jako doświadczony konsultant w dziale Zarządzania Ryzykiem Informatycznym (Technology & Security Risk Services) w Warszawie. Jako jeden z nielicznych w świecie uzyskał tytuł CERT(r) Certified Computer Security Incident Handler.

Seminarium odbędzie się 17 maja br. o godzinie 17.30 w siedzibie Telekomunikacji Polskiej SA w Warszawie przy ul. Twardej 18, w sali 3.39.

Udział w seminarium jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszego zgłoszenia pod adresem: info@issa.org.pl.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.