r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Tekken Revolution w modelu Free-2-Play na PlayStation 3

Strona główna Aktualności

Fanom bijatyk serii Tekken przedstawiać nie trzeba. Na konsolach walki o tytuł Króla Żelaznej Pięści to już legenda, a scena turniejowa, która również w Polsce całkiem prężnie działa, każdą kolejną odsłonę przyjmuje z wypiekami na twarzy. Niewielu się chyba jednak spodziewało, że Namco Bandai następną edycję zapowie z dnia na dzień i jeszcze będzie mowa o produkcji w modelu Free-2-Play — już 11 czerwca na PlayStation 3 pojawi się Tekken Revolution.

Podstawowy pakiet, wkrótce do pobrania za darmo z PlayStation Network, obejmie 8 postaci do wyboru (King, Lili, Paul Phoenix, Marshall Law, Asuka Kazama, Steve Fox, Alisa Bosconovitch i Lars Alexandersson). Będziemy mogli nimi walczyć tak przeciwko konsoli, jak również z żywym przeciwnikiem po sieci czy tym na kanapie obok, z padem w rękach. Ulubieni zawodnicy zdobywać mają doświadczenie, by rozwijać się w trzech kierunkach — w zależności od obranego stylu gry, pójdziemy w zwiększanie poziomu życia, wytrzymałości lub wigoru. Na razie nie mówi się o płatnych opcjach, ale większa ilość bohaterów do wyboru to pewnie jedna, przyśpieszony rozwój postaci druga, a elementy stroju trzecia z tych, które na bank niebawem zobaczymy. Warto wspomnieć, że niedawno także Tecmo Koei postanowiło spróbować swoich sił z modelem Free-2-Play w bijatyce z okrojonym Dead or Alive 5 Ultimate.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.