reklama

The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency — nowe studio Davida Jaffe

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Co obecnie porabia David Jaffe, najbardziej znany chyba z powołania do życia marki God of War z konsol PlayStation? Ponoć w wolnym od robienia gier czasie poluje na duchy... Twórca ogłosił światu, że w zaciszu jego nowego studia The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency powstaje już dzieło, które z pomocą wielkiego wydawcy w najbliższych latach przerodzi się w kolejną popularną i niezwykle rozpoznawalną serię.

Szykuje z zespołem coś w znanym nurcie, ale ma ponoć tyle ciekawych pomysłów, jak do pewnych rzeczy podejść na nowo, że wydawca dał mu wolną rękę. Czeka po prostu na skończony projekt. Jeśli się nie spodoba, Jaffe zwyczajnie poszuka zaś kogoś innego. Co ciekawe, ekipę wspiera ponoć najprawdziwszy Bartlet Jones, tajemniczy łowca demonów i wilkołaków, egzorcysta oraz likwidator zmor. Wypada więc chyba nastawiać się na grę akcji ze zdarzeniami paranormalnymi. Jakimi? Warto śledzić profil Bartleta na Twitterze.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama