r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency — nowe studio Davida Jaffe

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Co obecnie porabia David Jaffe, najbardziej znany chyba z powołania do życia marki God of War z konsol PlayStation? Ponoć w wolnym od robienia gier czasie poluje na duchy... Twórca ogłosił światu, że w zaciszu jego nowego studia The Bartlet Jones Supernatural Detective Agency powstaje już dzieło, które z pomocą wielkiego wydawcy w najbliższych latach przerodzi się w kolejną popularną i niezwykle rozpoznawalną serię.

Szykuje z zespołem coś w znanym nurcie, ale ma ponoć tyle ciekawych pomysłów, jak do pewnych rzeczy podejść na nowo, że wydawca dał mu wolną rękę. Czeka po prostu na skończony projekt. Jeśli się nie spodoba, Jaffe zwyczajnie poszuka zaś kogoś innego. Co ciekawe, ekipę wspiera ponoć najprawdziwszy Bartlet Jones, tajemniczy łowca demonów i wilkołaków, egzorcysta oraz likwidator zmor. Wypada więc chyba nastawiać się na grę akcji ze zdarzeniami paranormalnymi. Jakimi? Warto śledzić profil Bartleta na Twitterze.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.