r   e   k   l   a   m   a
reklama

Thoosje Vista Sidebar 3.0 - zmiana silnika i szereg poprawek

Strona główna Aktualności

O autorze

Światło dzienne ujrzała nowa odsłona aplikacji Thoosje Vista Sidebar, która umożliwia dodanie do systemu Windows paska bocznego z gadżetami. Oznaczona ona została symbolem 3.0.

Thoosje Vista Sidebar to program dodający do systemu Windows XP pasek boczny, na którym można umieszczać szereg przydatnych gadżetów - czytnik RSS, galeria zdjęć, zegarek, monitory obciążenia procesora, pamięci, łącza, kalkulator, kontroler aplikacji Windows Media Player czy wyszukiwarkę plików torrent. Aplikacja często wykorzystywana jest jako zamiennik oryginalnego Windows Sidebar dostępnego w Windows Vista, ponieważ posiada tę samą funkcjonalność przy o połowę mniejszym wykorzystaniu pamięci komputera. Program jest również częścią pakietu Vista Transformation Pack upodabniającego wygląd systemu Windows XP lub Windows 2003 do Windows Visty.

Jedną z najważniejszych zmian w nowym wydaniu jest aktualizacja silnika, w oparciu o który funkcjonuje aplikacja. Dodatkowo twórcy zniwelowali także wiele błędów, które dawały się użytkownikom we znaki podczas codziennej pracy z Sidebarem. Mowa tutaj m.in. o Kalendarzu, który nie zapisywał wybranych dni tygodnia i nie radził sobie z obsługą niektórych dat, czytniku RSS, który powodował błąd w momencie braku połączenia z Internetem czy stylu dla gadżetu Prognoza pogody i problemie z zapisem ustawień, gdy w systemie zainstalowany był program antywirusowy. Ponadto usprawniono pracę z gadżetem do obsługi poczty w usłudze Gmail i zniwelowano błąd, który uniemożliwiał zamknięcie zegarka na pasku. Więcej o zmianach w nowej wersji znaleźć można w udostępnionym przez autorów dokumencie changelog.

Thoosje Vista Sidebar 3.0 dostępny jest do pobrania w naszym dziale PROGRAMY -> Akcesoria -> Rozszerzenia i powłoki pulpitu.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieW tym kraju nie ma prądu, ale mają za to najgroźniejszych hakerów