Trojmiasto.pl Trojmiasto.pl

Strona główna iOS Wiadomości Inne programy informacyjne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Trojmiasto.pl to oficjalny program portalu internetowego Trójmiasto.pl, w którym znajdziemy mnóstwo przydatnych informacji z życia Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Na głównym ekranie aplikacji wyświetlają się najnowsze informacje z życia Trójmiasta. Każdy tekst opatrzony jest zdjęciem, a także przyciskiem do szybkiego udostępniania treści np. na Facebooku lub e-mailem. Program pozwala też regulować rozmiar czcionki zastosowanej w publikacjach, co ułatwia korzystanie z aplikacji. Ponadto, za pomocą programu można szybko skontaktować się z redakcją portalu, przesyłając e-mail z prośbą o zajęcie się ważną dla nas sprawą. Do tego celu służy ikona widoczna w prawym górnym rogu ekranu aplikacji. Wybierając ją, otworzy się formularz kontaktowy, w którym możemy wpisać tekst, a także dołączyć zdjęcie lub film.

Dodatkowe funkcje aplikacji Trojmiasto.pl dostępne są w menu bocznym, do którego skrót znajdziemy w lewym górnym rogu ekranu. Ta sekcja oferuje katalog newsów pogrupowanych według kategorii tematycznych (m.in. Fakty i opinie, Sport, Biznes, Rozrywka itp.), bazę trójmiejskich imprez, repertuar kinowy, rozkład jazdy trójmiejskiej SKM, a także komunikacji zbiorowej Gdańska i Gdyni, bazę firm w Trójmieście, ogłoszenia drobne (po zalogowaniu się można dodać własne ogłoszenie), program telewizyjny, wreszcie informacje o pogodzie (bieżącej i prognozowanej) dla Trójmiasta.

Program prezentuje się świetnie pod względem szaty graficznej, a jego obsługa jest bardzo prosta. Wszystkie możliwości oferowane przez aplikację Trojmiasto.pl są dostępne za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!