r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Twitch

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD

Twitch to oficjalna aplikacja usługi o tej samej nazwie. Dzięki niej możemy śledzić na żywo transmisje z ulubionych gier, a także uczestniczyć w czacie z innymi oglądającymi.

Galeria programu

Treści w Twitchu podzielono na dwie główne kategorie: kanały oraz gry. Nie zabrakło także klasycznej wyszukiwarki. Dzięki temu łatwo namierzyć interesujące nas materiały. Sporą zaletą usługi jest ogromne wsparcie ze strony graczy, którzy umieszczają na Twitchu swoje treści.

Poza transmisjami na żywo za pomocą aplikacji możemy przeglądać także nagrania archiwalne. Dodatkową zaletą usługi jest możliwość komentowania na żywo oglądanego materiału. Część z opcji będzie dostępna dopiero po zalogowaniu się na konto. Jego założenie jest darmowe.

Aplikacja mobilna Twitch bardzo dobrze dopełnia możliwość tego serwisu. Pozwala na bierząco śledzić rozgrywkę z naszych ulubionych gier. Program wspiera technologię Chromecasta.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Twitch będzie sprzedawał gry. Zarobią na tym także streamujący

19
ROZRYWKA 27.02.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Twitcha nie trzeba nikomu przedstawiać – przez sześć lat działalności wyrósł na największy serwis, w którym można strumieniować rozgrywkę lub oglądać, jak grają inni. W tym czasie Twitch dorobił się sporej społeczności i gwiazd, a wkrótce znacząco poszerzy swoją działalność. Nie brakuje chętnych do zastąpienia Twitcha na miejscu lidera strumieniowania gier. Starają się o to najwięksi gracze w branży, jak na przykład Google z You Tube Gaming czy Microsoft ze swoim (coraz bardziej zintegrowanym z Windowsem 10) serwisem Beam. Twitch nie ustępuje, ale także nie osiada na laurach – wiosną…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.