r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Twórcy Left 4 Dead zapowiadają grę Evolve

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Okazuje się, że chyba nie bez powodu na Steam pod koniec zeszłego roku pojawiło się darmowe Left 4 Dead 2. Stojący za grupowym mordowaniem zombie zespół Turtle Rock Studios ujawnia już oficjalnie swój kolejny projekt, który jesienią pojawi się na PC, PS4 i Xboksie One. Evolve, czyli gra, za którą Take-Two dało niemal 11 milionów dolarów po głośnym upadku THQ, to oczywiście nastawiona na współpracę graczy strzelanka.

W skrócie, w futurystycznych klimatach grupce łowców potworów przyjdzie spróbować zlikwidować potężnego obcego (tylko jeden przeciwnik to powoli jakaś moda?). Gra dostanie tryb kampanii, ale przede wszystkim zaoferuje zmagania po sieci, 4 na 1. Zespół graczy dostanie do dyspozycji najnowsze zdobycze techniki i wykorzysta w boju odmienne zdolności, zaś osoba wcielająca się w niebezpieczne stworzenie będzie mogła ewoluować wraz z zyskiwanym doświadczenia czy pożywiając się biegającymi po rozległych mapach reprezentantami fauny mrocznej planety Shear. Jeśli zabraknie nam kogoś do zabawy, w którąś z ról wcieli się ponoć zaawansowana sztuczna inteligencja.

Każda z klas postaci, czyli szturmowiec, medyk, żołnierz wsparcia oraz myśliwy, pełnić będą w grupie naturalnie swoją odpowiednią rolę, wspierając własnymi wyjątkowymi umiejętnościami kompanów. Co ciekawe, o amunicję w nieprzychylnym dla człowieka środowisku nie trzeba się będzie martwić, bo pociski się zwyczajnie nigdy nie skończą. Rzecz jasna z biegiem czasu zarówno gracze, jak też ich wyposażenie, wskakiwać będą na wyższe poziomy, stając się bardziej efektywnymi w walce z przeciwnikiem.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.