Wrocławskie studio T‑Bull zapowiada nową grę wyścigową #prasówka

Wrocławskie studio T-Bull zapowiada nową grę wyścigową #prasówka
Łukasz Maślanka

26.02.2016 16:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

T-Bull, producent gier mobilnych z Wrocławia, nie zwalnia tempa. Niedługo po przekroczeniu progu 100 milionów pobrań swoich produkcji, wrocławianie zapowiadają nową grę. „Road Racing” to wyścigi samochodowe wymagające zręczności i refleksu. Premiera zaplanowana jest na kwiecień 2016 roku.

Uniwersum, w którym osadzono „Road Racing”, jest dobrze znane tym, którzy mieli okazję grać w „Top Speed”, czyli poprzednią produkcję wrocławian. Gracze ponownie będą mieli okazję zaprezentowania swoich umiejętności za kierownicą najszybszych samochodów, w świecie pełnym niebezpiecznych przestępców.

W „Road Racing” zadaniem jest wykonanie określonych dla każdej misji zadań, zanim skończy się zapas paliwa. Wyścigi odbywają się na zatłoczonych ulicach, a grę utrudniają inne samochody lub rozmaite blokady drogowe. To kolejna produkcja, w której twórcy ze studia T-Bull położyli nacisk na jakość grafiki. Zaawansowana pod tym względem aplikacja zadowoli wymagających graczy, oczekujących dopracowanych elementów wizualnych oraz angażującej rozgrywki.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Nasze studio ma bardzo duże doświadczenie w tworzeniu mobilnych gier wyścigowych. Zdobyliśmy je m.in. podczas prac nad „Top Speed”. Tym razem podeszliśmy do projektu z nieco innej strony, wybierając odmienną mechanikę gry, jednak wciąż mamy do czynienia z produktem oferującym doskonałą grafikę i świetny gameplay – mówi Grzegorz Zwoliński, Co-Founder & Chief Operating Officer studia T-Bull.

„Road Racing” oferuje graczom mnóstwo wciągających wyścigów. Gracz ma także możliwość dopasowania auta do własnych upodobań oraz przystosowania go do wymagań danego wyścigu, ulepszając samochód i modyfikując jego wygląd. T-Bull zadbał również o szeroki wybór trybów rozgrywki, a także rozmaite trasy na wielu różnych mapach.

Twórcy gry położyli również nacisk na funkcje społecznościowe. Gracze mogą wzajemnie pomagać sobie w rozgrywce, wymieniając się specjalnymi kluczami samochodowymi. Dodatkowo, w ramach aktualizacji planowane jest rozbudowanie „Road Racing” o tryb multiplayer, umożliwiający bezpośrednią rywalizację między graczami. To jeden z wielu upgrade’ów, które będą stopniowo wprowadzane do aplikacji.

„Road Racing” będzie dostępny na wszystkich platformach. Gra zalicza się do kategorii free-to-play, co oznacza, że aplikację pobiera się bezpłatnie, lecz są w niej dostępne przedmioty, które można dodatkowo zakupić za prawdziwe pieniądze.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)