r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Usługi Windows Live wkrótce w jednym instalatorze

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Kevin Johnson, szef działu Platform and Services Division w Microsoft oświadczył, że już wkrótce korporacja umożliwi pobranie jednego, zbiorczego instalatora usług Windows Live, który z poziomu jednego kreatora zainstaluje na komputerze niezbędne oprogramowanie i pozwoli na korzystanie z pakietu wybranych usług oferowanych przez tę platformę. Beta-testy takiego instalatora mają się rozpocząć jeszcze tego lata.

Johnson zaznaczył, że integracja całej platformy Window Live jest kluczową sprawą dla Microsoft. Wspólny instalator jest jednym z dowodów na większą integrację, jaka czeka nas wraz z nowymi usługami Windows Live nowej generacji - mówił. Niedawno Microsoft rozpoczął programy beta kolejnych usług z tej rodziny - Windows Live Folders oraz Windows Live Photo Gallery.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.