r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VSCO 43.0

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty

VSCO to bardzo popularna usługa oraz aplikacja do edycji zdjęć wykonanych za pomocą naszych mobilnych urządzeń.

Jednak nie same filtry stanowią o sile tej aplikacji, a raczej usługi. VSCO to także bardzo prężna społeczność oraz powiązane z nią serwisy. Za pomocą aplikacji mamy dostęp nie tylko do ciekawych inspiracji i zdjęć innych osób, ale także regularnych artykułów o fotografii mobilnej i tematach pokrewnych.

r   e   k   l   a   m   a

Choć z aplikacji możemy korzystać bez zakładania kona, bywa ono pomocne gdy chcemy skorzystać z opcji dodatkowych. Sam proces wykonywania zdjęć ograniczono do minimum. Co ważne na tym etapie możemy ręcznie ustawić ostrość. Następnym krokiem jest wybór filtra, który dodatkowo możemy modyfikować za pomocą suwaków. Filtry stoją na wysokim poziomie co jest znakiem rozpoznawczym VSCO, jednak tylko część z nich jest darmowa. Za pozostałe płacimy w pojedynczych bądź też zbiorczych pakietach.

VSCO to ciekawa propozycja dla osób, które lubią bawić się mobilną fotografią, a zarazem szukać inspiracji i poszerzać swoja wiedzą. Choć będzie przydatna, także jako szybkie narzędzie do poprawy naszych zdjęć, to w tym konkretnych celu w sklepie Google Play znajdziemy lepsze zamienniki.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

VSCO będzie edytorem filmów. Koniec z ograniczeniami

3
OPROGRAMOWANIE 02.08.2017 | Anna Rymsza

Niektórzy mówią, że VSCO to konkurent Instagrama. Aplikacja zyskała sporą popularność, głównie dzięki wysokiej jakości filtrom, bazującym na prawdziwych, dostępnych dawniej na rynku kliszach i papierach fotograficznych. Niedawno dorobiła się możliwości pracy z plikami RAW, a z ostatnią aktualizacją także z filmami. VSCO poszerza działalność o edycję filmów i na początek wprowadza możliwość nakładania filtrów na dowolnej długości materiał filmowy, a następnie udostępnianie efektów w serwisach społecznościowych. Filmy są przetwarzane przez ten sam silnik SENS, co zdjęcia, w czasie…

VSCO – główny konkurent Instagramu otrzymał obsługę plików RAW

6
OPROGRAMOWANIE 20.12.2016 | Maciej Olanicki

Serwis i aplikacje VSCO zapowiadały się przez pewien czas na silnego konkurenta dla Instagramu. W tym jednak pojawiło się w ciągu ostatnich miesięcy wiele nowości, głównie w funkcjach społecznościowych, co nie przysłużyło się popularności VSCO. Twórcy programu nie dają jednak za wygraną i właśnie zaprezentowali ważną nową funkcję. Docenią przede wszystkim osoby, które choćby otarły się o profesjonalną fotografię. VSCO pozwala już bowiem na zapisywanie zdjęć do bezstratnego i nieskompresowanego formatu RAW. Można je także edytować, a nawet importować do aplikacji już wcześniej utworzone…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.